Son Eklenenler

Alyans

Alyans, İngilizcede “alliance” kelimesinin anlamı olan ittifak, anlaşmadan gelmektedir. Yüzlerce yıldır evliliğin simgesi olan alyanslar farklı malzemelerden tasarlansa da şekilleri yuvarlak olmuştur. Alyanslar nişanda sağ elin yüzük parmağına, evlilikte de sol elin yüzük parmağına takılmaktadır. Alyansın birbirleri ile evlilik bağı kurmak isteyenlerin birbirlerine bağlı olduğunu göstermesi açısından da önemlidir. Sirius Pırlanta, birbirinden zarif alyansları tasarlayarak evlenecek olan çiftlerin beğenisine sunmaktadır. Sirius, çift, kadın ve erkek olarak ayrı ayrı modeller tasarlamaktadır.

Genellikle altından tasarlanan altınlar, pırlanta tek taşlı beyaz altın, çift sıra pırlanta sarı ve beyaz altın, pırlanta tek taşlı üç renk beyaz altın vitray desenli gibi çift modeller, çiff sıra pırlanta sarı ve beyaz altın, pırlanta tek taşlı beyaz altın, pırlanta sıra taşlı beyaz altın, pırlanta taşlı kırmızı, sarı ve beyaz altın, pırlanta taşlı beyaz altın zühre, sarı ve beyaz altın cholua gibi kadınlara özel modeller ve beyaz altın antik, beyaz altın, kırmızı ve beyaz altın, kumlanmış sarı altın çizgili petra gibi erkek modellerinden oluşmaktadır. İnsanların hayat boyu kullandıkları tek takı alyans olmaktadır. Parmaktan hiç çıkmayan alyansın da kaliteli malzeme ve kusursuz işçilikle tasarlanması gereklidir. Sirius Pırlanta, uzmanları tarafından tasarlanan alyanslar, her tür hava şartlarına dayanıklı bir yapıya sahiptir. Birbirinden farklı modellerle çiftelere özel tasarımlar sunan Sinius, online satış sitesi üzerinden kampanyalar düzenleyerek en kaliteli alyansları en uygun fiyatla sunmaktadır. Alyansı satın alırken öncelikle cinsine dikkat edilmesi tavsiye edilmektedir.

DİĞER YAZILAR

Tek Taş İle Evlilik Teklifi

Erkekler için heyecan dozunun son derecede yüksek olduğu, kadınlar için hayat boyunca kesinlikle unutmak istemeyecekleri, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir