Son Eklenenler
Ana Sayfa / Pırlanta Alışverişi / Erkek Pırlanta Küpe Modelleri

Erkek Pırlanta Küpe Modelleri

Erkek şıklığını tamamlayan aksesuarlardan biri de pırlanta küpelerdir. Şık ve zarif tasarımları ile dikkat çeken erkek pırlanta küpe modelleri, özel tasarımlarla öne çıkmaktadır. Pırlanta tektaş, pırlanta halka gibi birbirinden farklı modellerde tasarlanan pırlanta erkek küpe modelleri, her tür kıyafetle kullanılabilmektedir. Genellikle küçük boyutlardaki pırlantalarla tasarlanan erkek küpe modellerinde kullanılan taşların maddi değerleri de özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Karat ağırlığı fazla, renksiz, berrak ve kesimi kaliteli olan taşın yer aldığı erkek küpe modellerinin fiyatlarının, karat ağırlığı hafif, diğer özellikleri de kusursuz olmayan pırlantalarla tasarlanan küpelerden daha yüksek olmaktadır. Sirius Pırlanta, erkekler için özel olarak tasarlanan erkek küpe modellerini her bütçeye uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır. Ayrıca Sirius’un birbirinden farklı kampanyaları ile de küpeleri uygun şartlarda satın almak mümkündür.

 

Erkek pırlanta küpe modelleri seçilirken dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi, pırlanta sertifikasıdır. Bu sertifikada pırlantanın “4C” olarak adlandırılan kriterlerine yönelik bilgiler yer almaktadır. “4C” denilen kriterler, cut (kesim), color (renk), clarity (berraklık) ve carat (karat) ağırlığıdır. Sirius Pırlanta, tüm erkek küpe modellerini sertifikası ile birlikte sunmaktadır. Ayrıca Sirius, online satış avantajı ile de her bütçeye ve her zevke uygun pırlanta ürünler sunmaktadır. İnternetten pırlanta satın almaya karar verildiğinde dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi, satıcı firmanın kurumsal olup olmadığıdır. Sirius, mücevher sektöründeki kurumsal markaların başında gelmektedir. Ayrıca satılan her ürün Sirius garantisi altındadır.

DİĞER YAZILAR

Kar Tanesi Pırlanta Kolye

Pırlanta, kadınların vazgeçilmez tutkusudur. Pırlantanın ışıltısı dikkat çekmektedir. Eski çağlardan beri pırlanta modası devam etmekte …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir