Sezon Sonu %50 İndirim Kampanyası

Gold İstanbul Fuarı TÜYAP’ta

Kategori: Kuyumculuk Fuarları 

Gold İstanbul Fuarı

PIRLANTA MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Altın, gümüş, pırlanta, saat, takı, kuyumculuk alanında çalışmakta olan, 15 ülkeden toplam 390 şirketi bir araya getiren Gold İstanbul Fuarı, 18–21 Şubat 2010 tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. İstanbul Kuyumcu ve Mücevherciler Derneği (İKMD) ve Tüyap Fuarcılık A.Ş. ortaklığında gerçekleştirilecek olan fuara, 3.000’e yakını yurtdışından olmak üzere toplam 20.000’in üzerinde ziyaretçi beklenmektedir.

Gold İstanbul 2010 Fuarı’nın Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’de düzenlenen basın toplantısında konuşan Türkiye Kuyumculuk Meclisi Başkan Yardımcısı İmam Altınbaş, “Bugün sektöre yön veren firmalar olarak yıllardır beklediğimiz ve arzu ettiğimiz bir hayalimiz Tüyap ile birlikte gerçekleşiyor. Amacımız Gold İstanbul 2010 Fuarı ile Türkiye’deki mücevherat üretimini dünyada ilk sıralara çekmektir.” dedi. Soruları da yanıtlayan Altınbaş, Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) sorununun, sektörün gelişmesine engel olan en önemli hukuki sorunu oluşturduğunu, bunun düzeltilmesi gerektiğini, aksi halde marka hayalinin havada kalacağını belirtti.

Altın ve mücevher alanında faaliyet gösteren, sektörün ileri gelen firmalarının başlattığı Yeni Oluşum Hareketi’nin öncülük ettiği, İKMD ve Tüyap Fuarcılık A.Ş. işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan Gold İstanbul 2010 Fuarı, Türkiye dışında da büyük ses getireceğe benziyor.

Kuyumculuk sektöründe Yeni Oluşum Grubu‘nun öncülük ettiği Gold İstanbul 2010 Fuarı’nda Dünya Pırlanta Müzesi‘nden gelen 28 ürün de sergilenecek. Bu ürünler arasında 6,5 kilo has altından oluşan tenis raketi de yer alıyor.

PIRLANTA MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

İLGİLİ ARAMALAR: pirlanta fuari, istanbul pırlanta fuarı, altın fuarı, istanbul altın fuarı, gold istanbul fuar...

Yorumlar

Bu konuda sizin de söyleyecekleriniz olabilir. Yorum yapın, yayınlayalım...