Son Eklenenler
Ana Sayfa / Evlilik Hazırlıkları / Nişan Yüzükleri

Nişan Yüzükleri

Nişan yüzükleri alyanstır ve alyanslar ilişkinin resmiyete döküldüğünü gösteren en önemli takıdır. Bu nedenle nişan yüzüğünün seçimi de hem zor hem de karmaşıktır. Bu önemli takının çok sayıda tasarımı vardır ve bunların arasından çiftin her ikisinin de ortak beğenisinin bulunması önemlidir. Nişan yüzüğü seçilirken zevklerin yanı sıra parmakta rahat bir şekilde taşınabilmesi de önemlidir. Bunun yanı sıra alyansın genişliğinin parmağa uygun olması da önem taşımaktadır. Yüzük parmağa dar gelirse büyük rahatsızlık duyulması kaçınılmazdır. Yüzüğün üzerindeki girinti ve çıkıntıların da yapılan işe uygun olmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca nişan yüzüğünün desen ve modelinin hem kadın hem de erkek için yaşa uygun olmasına özen gösterilmelidir.

 

Nişan yüzükleri özellikle gelin adayı tarafından tektaş pırlantanın bulunduğu parmağa takılacaksa tektaşın ışıltısını yok etmemesine dikkat edilmelidir. Yüzükte taş varsa bu taşların tektaş pırlantadaki taştan büyük olmamalıdır. Yüzük alırken üzerinde olan derin şerit ve küçük taşların çevresinde kir ve sabun gibi yabancı maddelerin birikebileceği unutulmamalıdır. Nişan yüzüğü alırken farklı yerlere de sorup fikir edinmekte de yarar vardır. Ancak bu, zahmetli bir süreçtir. Sirius Pırlanta,birden fazla modeli bünyesinde barındırarak bu zahmetsi sürecin çok kolay bir hale gelmesine yardımcı olmaktadır. Sirius, birbirinden şık ve zarif nişan yüzüğü modellerini bulundurmaktadır. Ayrıca bu modellerin tamamı avantajlı fiyatlarla evlenecek olan gençlerin beğenisine sunulmaktadır.

DİĞER YAZILAR

Tek Taş İle Evlilik Teklifi

Erkekler için heyecan dozunun son derecede yüksek olduğu, kadınlar için hayat boyunca kesinlikle unutmak istemeyecekleri, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir