Ana Sayfa / Evlilik Hazırlıkları / Nişanda Ne Takılır?

Nişanda Ne Takılır?

Nişan töreni, iki kişinin evliliklerini ilan ettikleri bir törendir. Bu törende evlilikte kullanılacak alyanslar kullanılmaktadır. Tek fark ise, alyansların nişanda sağ ele, nikahta sol ele takılmasıdır. Peki, nişanda ne takılır? Sirius Pırlanta, nişan takıları ile ilgili olarak çok sayıda seçenek sunmaktadır. Bu seçeneklerden biri, bütçe durumuna göre pırlanta gerdanlık olmaktadır. Ancak bütçesi kısıtlı olanların pırlanta küpe, pırlanta kolye, pırlanta yüzük ya da pırlanta bileklik gibi takılardan birini ya da bu takıları bir set olarak tercih edebilmektedir. Sirius, düşük karat ağırlığına sahip olan ve bu nedenle fiyatı uygun olan pırlanta modellerini de satışa sunmaktadır.

 

Nişanda ne takılır diye araştırma yapılırken genellikle karşılaşılan takı altın olmaktadır ancak günümüzde tercihler mücevherden yana dönmeye başlamıştır. Pırıl pırıl parlayan bir pırlanta takının göz alıcı durumu, nişanlanan çiftler için, özellikle nişanlanan kız için çok önemlidir ve hassas konudur. Bu nedenle Sirius Pırlanta., nişan hazırlığı yapan çiftlere nişan törenleri için birbirinden şık ve zarif pırlanta modelleri sunmaktadır. Üstelik Sirius, belli ödeme kolaylıkları yaparak pırlantalara çok daha kolay sahip olunmasını sağlamaktadır.

DİĞER YAZILAR

Alyans Üretim Teknikleri

Alyans üretim teknikleri oldukça geniş bir yapıya sahiptir. Alyanslar, aşkın altına atılan imzanın kalbimizden parmağımıza …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.