Ana Sayfa / Kampanyalar ve İndirimler / Sevgililer Günü Hediyesi Pırlanta Kalp Kolye

Sevgililer Günü Hediyesi Pırlanta Kalp Kolye

Sevgililer Günü'ne Özel pırlanta Kalp Kolye

%35 İNDİRİMLİ SEVGİLİLER GÜNÜ KAMPANYASI İÇİN TIKLAYINIZ…

Sevgililer Günü için hediye alışverişleri 14 Şubat yaklaştıkça hız kazanıyor. Sevgililer Günü hediyesi olarak alınacak en güzel hediyelerin başında pırlanta kalp kolye modelleri geliyor. Bu özel günün anlamı ve önemine uygun farklı pırlantahediye seçenekleri sunan Sirius Pırlanta, Sevgililer Günü’ne özel büyük indirimler uyguluyor.

Pırlanta taşlar ve 18 ayar beyaz altın kullanılan kalpli kolye modelleri, Sevgililer Günü’ne özel olarak 295 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor. Farklı modellerdeki kalp kolye ve tek taş yüzük çeşitleri ise %35 indirim ile sizleri bekliyor. Üstelik bu fiyatlara 12 ay taksit ve nakit ödemede %5 ekstra indirim uygulanıyor.

Sevgiliye hediye edilebilecek en güzel hediye seçeneklerini, size, evinizin ya da işyerinizin rahatlığında sunan, www.siriuspirlanta.com online pırlanta mağazası aracılığıyla, bu özel hediyenin sizin ya da sevgilinizin kapısına kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik sizden uzaktaki sevgiliye, bu hediye ile birlikte özel sözler içeren notlar da gönderebilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde, sevgilinizi özel hissettirmek için en güzel hediye pırlanta

%35 İNDİRİMLİ SEVGİLİLER GÜNÜ KAMPANYASI İÇİN TIKLAYINIZ…

İLGİLİ ARAMALAR: sevgililer günü hediyesi, 14 şubat hediyeleri, sevgililer günü hediyesi pırlanta, sevgililer gününe özel altın indirimleri, kalpli kolye modelleri, 14 şubat sevgililer günü, 14 şubat sevgililer günü için yüzükler, kalpli kolyeler…

DİĞER YAZILAR

Sirius Pırlanta dan Sevgililer Gününe Özel Kalbimdeki SEN Koleksiyonu

Sirius Pırlanta ailesi olarak herkesin pırlantası olsun istiyoruz. 2019 yılında Sevgililer Günü ‘ne özel yaptığımız …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.