Ana Sayfa / Yılbaşı Hediyeleri / Sevgiliye En Güzel Yılbaşı Hediyesi: Tek Taş

Sevgiliye En Güzel Yılbaşı Hediyesi: Tek Taş

Yılbaşı Hesiyesi Tek Taş YüzükEN GÜZEL YILBAŞI HEDİYESİ SEÇENEKLERİ için tıklayınız…

Yılbaşı hediyesi olarak sevgiliye alınacak en güzel ve en uygun hediye; pırlanta tek taş yüzük çeşitlerinden biri olacaktır. Sanal mağaza ile 24 saat açık ve online olarak hizmet veren ve sadece pırlanta takılar satan kuyumcu mağazası Sirius Pırlanta; bu konuda size farklı alternatifler ve büyük fırsatlar sunuyor.

Yeni yıl yaklaşırken düzenlediği kampanya ile Sirius Pırlanta; yüzlerce yeni sezon ürün ve en çok beğenilen takılarda indirimler uyguluyor. Bonus card, world card, axcess, maximum kart ve card finans üye işyeri olan Sirius Pırlanta peşin fiyatına 12 ay taksitle satış yapıyor.

Web üzerinde www.siriuspirlanta.com adresinden satış yapan pırlanta üreticisi Sirius Pırlanta; 18 ayar altın üzerine, yüksek kalitedeki pırlantaları işleyerek ürettiği yüzük, kolye, küpe, bileklik, gerdanlık, hızma, broş, erkek küpesi gibi takılarla tüm Türkiye’ye ve başta Almanya, İngiltereHollanda ve Belçika olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine hizmet veriyor.

Yüzlerce üründe aynı gün kargo sistemi ile çalışan Sirius Pırlanta, İstanbul içi siparişlerde gün içi bile ürün teslimatı yapabilmektedir. Yeni yıl indirim kampanyasından faydalanmak için geç kalmayın. Çünkü yeni yıl hediyesi alacaklar için düzenlenen bu kampanyada indirimli ürünler stoklarla sınırlıdır.

SEVGİLİYE ALINABİLECEK EN GÜZEL HEDİYELER İÇİN TIKLAYINIZ…

İLGİLİ ARAMALAR: en güzel tektaşlar, en güzel tek taşlar, gümüş tek taş yüzük, altin yilbaşi hediyeleri, en güzel tek taş, en güzel tektaş, tek tas yuzukler fiyatlari, yılbaşı tek taş…

DİĞER YAZILAR

Kar ve Pırlanta

Kar ve pırlanta, insana her zaman temizliği, saflığı ve duruluğu anımsatır. Kış mevsiminin en güzel …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.