Ana Sayfa / Popüler Takı Modelleri / Tria Nedir? Pırlanta Tria Yüzük Modası

Tria Nedir? Pırlanta Tria Yüzük Modası

TRIA YÜZÜK MODELLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Amerika ve Avrupa başta olmak üzere tüm dünyayı saran tria, son yılların moda takısı haline geldi. Dünya moda trendlerini yakından izleyen Türkiye’de de tria yüzükler, kolyeler ve küpeler yoğun ilgi görmektedir. Tria, yıllardır devam eden ve klasikleşen tektaş yüzüğün yanında, üç taş ile göz doldurmaktadır.

Tria nedir derseniz; Latince’de 3 rakamını ifade eden tria, sevginin dünü, bugünü ve yarınının simgesidir. Başka bir deyişle trianın anlamı; “Dün, bugün ve yarın seninleyim!” demektir. Tria aynı zamanda ölümsüz bir aşkı sembolize etmektedir.

Bilindiği gibi tektaş yüzük, genellikle evlilik teklifi yapacak, nişanlanacak ya da evlenecek kişilerin tercih ettiği bir takıdır. Yani tektaş herkese evlilik ve evlilik teklifini çağrıştırır. Tria ise hayatın her anına hitap etmektedir. Örneğin; evlilik yıldönümü, doğum günü, anneler günü ve doğum hediyesi… Hayatınızın her dönemine uygun bir tria modeli bulmak mümkündür.

TRIA YÜZÜK MODELLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

İLGİLİ ARAMALAR: tria ne demek, tria nedir, tria anlamı, üç taş yüzük, 3 tas yuzuk, üç taş yüzuk fiyatları, üç taşlı yüzük, 3 taş yüzük fiyatları…

DİĞER YAZILAR

Ünlü Kadınların Tek Taş Yüzük Hikayeleri

TEK TAŞ PIRLANTA YÜZÜK MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ… Her kadının en büyük tutkularından biridir tek taş …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.