Ana Sayfa / Pırlanta Alışverişi / Türkiye’nin Alışveriş Sitesi: DEPPO.com

Türkiye’nin Alışveriş Sitesi: DEPPO.com

www.deppo.com

“Deppo.com ile yürüttüğümüz çalışmamız, 12.01.2012 tarihi itibariyle sona erdirilmiştir.”

Sirius Pırlanta ürünleri Deppo.com‘da… Sirius Dış Ticaret Danışmanlık A.Ş. ile Deppo Uluslararası Elektronik İletişim Tanıtım Pazarlama ve Ticaret A.Ş. arasında yapılan işbirliği anlaşması sayesinde, Sirius Pırlanta ürünlerini Deppo.com adresinden de güvenle alabileceksiniz. Sirius Pırlanta’nın yüzük, kolye, küpe, bileklik, gerdanlık ve hızma çeşitlerinden oluşan yüzlerce pırlantalı takı modeline deppo.com hizmet kalitesi ile ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin en eski ve güvenilir alışveriş sitelerinden Deppo.com, 2000 yılından beri zengin ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Tam 10 yıllık bir e-ticaret geçmişi bulunan Deppo.com, kolay anlaşılabilir navigasyonu, sade ve anlaşılabilir tasarımı, öğelerin site üzerindeki doğru yerleşiminin yanı sıra; yeni nesil web uygulamalarını kusursuz olarak uygulaması ile sektörde bir adım öne çıkıyor.

Deppo.com, toplam 50.000’in üzerinde ürün çeşidi, 250’nin üzerinde tedarikçi firma ve 1000’in üzerinde yerli ve yabancı marka ile Türkiye’nin online alışverişte önde giden firmalarından biri konumundadır. Deppo, sektörde yüzde yüz bağımsız (bir holdingden finansal destek almadan) faaliyetini sürdüren ender rastlanan alışveriş sitelerinden biridir. Müşteri memnuniyeti ve teslimat konusunda özel bir hassasiyet gösteren www.deppo.com İstanbul içinde en hızlı teslimat yapan alışveriş sitesi olduğunu savunuyor. Sipariş verdiğiniz ürün tedarikçi stoklarında olduğu sürece en geç 24 saat içinde teslimatı yapılıyor. Türkiye genelinde ise ortalama 2 iş günü içinde teslimat yapılabilmektedir.

“Deppo.com ile yürüttüğümüz çalışmamız, 12.01.2012 tarihi itibariyle sona erdirilmiştir.”

İLGİLİ ARAMALAR: çetinkol kuyumculuk, deppo yüzük, deppo uluslararasi elektronik iletişim tanıtım pazarlama ve ticaret a ş, deppo com, almanyada pirlanta, deppo istanbul, deppo alyans, deppo…

DİĞER YAZILAR

Sirius Pırlanta dan Sevgililer Gününe Özel Kalbimdeki SEN Koleksiyonu

Sirius Pırlanta ailesi olarak herkesin pırlantası olsun istiyoruz. 2019 yılında Sevgililer Günü ‘ne özel yaptığımız …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.