Ana Sayfa / Pırlanta Alışverişi / Yüzük İçine Yazılan Yazılar

Yüzük İçine Yazılan Yazılar

Yüzük İçine Yazılan YazılarYüzüklerinizi, içine yazdıracağınız yazılarla size ya da sevdiğinize özel bir mücevher haline getirebilirsiniz… Sirius Pırlanta’dan alacağınız yüzüğün içine dilediğiniz yazıyı ücretsiz olarak yazdırabiliyorsunuz. Yüzük içine yazılan yazılar; sevgi sözcükleri, isim, sevdiğinizle birlikte isimlerinizin baş harfleri ya da size özel tarihler vb. olabilir.

Yüzük içine isim yazma, eskiden kalemkarların sanatlarını konuşturduğu, yakın zamanda ise yüzüğün içi mekanik aletlerle kazınarak yapılan bir işlemdi. Yüzük içine yazı yazma işlemi, teknolojik gelişmelerle birlikte değişime uğradı. Sirius Pırlanta, bilgisayar ve lazer teknolojisini birlikte kullanarak bu işlemi en modern biçimiyle uyguluyor. Bu yöntemle yüzüğün içi kazınmadan, yüzük yıpratılmadan istediğiniz yazı yazılabiliyor.

Yüzük içine yazı isteği çoğunlukla tektaş yüzük müşterilerinin tercih ettiği bir özellik olmakta birlikte uygun olan her yüzüğe uygulanabiliyor. Gelen istekleri yüzüğün içerisindeki boşluk elverdiğince uygulayan Sirius Pırlanta’ya gelen taleplerden bazılarını, fikir edinmeniz amacıyla ve gizliliği de dikkate alarak küçük değişikliklerle yayınlıyoruz:

Seni Seviyorum – Sevgi&Bayram – M&S – Umut – Aşkım – Canımıniçi – Birtaneme – Biricik Aşkıma – En Sevdiğime – Sonsuza Kadar – Since 14/08/08 – 21.11.2007…

YÜZLERCE YÜZÜK MODELİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

İLGİLİ ARAMALAR: yüzüğe isim yazma, yüzük yazıları, yüzük içine isim yazma, yüzük içi yazıları, yüzük içine yazılan yazılar, yüzüğün içine isim yazma, yüzüklere isim yazma, yüzüklerin içine isim yazma…

DİĞER YAZILAR

Sirius Pırlanta dan Sevgililer Gününe Özel Kalbimdeki SEN Koleksiyonu

Sirius Pırlanta ailesi olarak herkesin pırlantası olsun istiyoruz. 2019 yılında Sevgililer Günü ‘ne özel yaptığımız …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.