Ana Sayfa / Uncategorized / Sirius Pırlanta Sezon Sonu Kampanyası

Sirius Pırlanta Sezon Sonu Kampanyası

Sezon Sonu Kampanyası başladı! Sirius Pırlanta‘da seçili ürünlerde net %50’ye varan indirimler sunulmaktadır.Bu kampanyada geçerli olan ürünler; tektaş yüzükler, kolyeler, küpeler, tamtur yüzükler ve beştaş yüzükler çok uygun fiyata satılmaktadır.

Sezon Sonu Kampanyası, şık ve zarif mücevheri uygun fiyatla satın almak isteyenlerin beklediği bir dönem olmaktadır. Kampanyalar, kişiler için en karlı alışveriş imkanı yaratmaktadır. Bu kampanya ile ürünler sezon sonunda satışa sunulmaktadır. Ancak mücevherde sezon sonu demek yazlık ya da kışlık ürünler demek değildir. Mücevherin yazlık ve kışlık modeli olmamaktadır. Sadece yıl içinde satışa sunulan ürünlerle ilgili sezon sonu kampanyası düzenlenmektedir. Mücevher firmaları, ertesi yıl yeni tasarımları hazırladıkları için bir önceki yılın tasarımlarını bu kampanya sayesinde müşterileri ile buluşturmaktadır.

İyi kalitedeki ürünlerin satıldığı sezon sonu kampanyası ile mücevherler normal değerinin çok altında bir fiyata satın alınabilmektedir. Kampanyalı ürünlerin tamamı orjinaldir ve herkes kendi stili doğrultusunda bir ürün bulabilmektedir. Dolayısı ile herkesin bu fırsatı değerlendirmesi gerektiği ifade edilmektedir. Özellikle bazı ürünlerin asla modası geçmeyeceği bilinen bir gerçektir. Örneğin bir tek taş pırlanta yüzüğün modası hep günceldir. Ya da taşlı bir alyansın modasının geçmesi söz konusu değildir.

Siparişleriniz, Sirius Pırlanta‘nın özel hediye kutuları ile birlikte, şık bir hediye paketi şeklinde hazırlanmaktadır.
Sitemizde kutuların stok durumuna bağlı olarak bazı ürünlerde kutu alternatifleri sunulmaktadır. Siparişinizi verirken hangi kutuyu istediğinizi “Hemen Satın Al” tuşunun üzerindeki kutu seçiminden belirleyerek, ürününüzün arzu ettiğiniz kutu ile elinize ulaşmasını talep edebilirsiniz.


Sezon Sonu Kampanyası dahilinde satışa sunulan ürünlerin kalitesinde herhangi bir değişim yoktur. Normal dönemde satılan ürünlerin kalitesi ile sezon sonu kampanyası dahilinde satılan ürünler aynı kalitedir. Sadece fiyatları değişiktir. Değişikliğin nedeni de düzenlenen fırsat kampanyasıdır.
Kampanyalardan yararlanırken önemli olan doğru adres üzerinden alışveriş yapılmasıdır.

Yüzük Ölçümü Bilmiyorum…

Yüzük alınırken parmak ölçüsüne uygun olması önemlidir. Alınan yüzüğün parmak ölçüsüne uygun olmaması durumunda istenmeyen bazı sorunların ortaya çıkması kaçınılmaz bir gerçektir. Yüzük Ölçüsü Ayarlama siriuspirlanta.com alışverişinizi takiben 3 yıl boyunca ücretsiz olarak yüzük ölçüsü ayarlama hizmeti vermektedir.  Yüzük ölçünüzü ve parmak ölçünüzü hesaplamak için yüzük ölçüsü hesaplama aparatını kullanabilirsiniz.

Ürün ve hizmet kalitesine güvenen Sirius Pırlanta‘dan aldığınız ürünleri, teslim aldıktan sonra 14 iş günü gün içerisinde, koşulsuz olarak iade edebilirsiniz. Bununla birlikte dilediğiniz başka bir ürün ile değişim de talep edebilirsiniz. İade ya da değişim talepleri için lütfen bize telefonla ulaşınız. İade onaylandığında, iadeyi takiben 7 iş günü içerisinde ürünlerin bedeli, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, Havale/EFT yoluyla verildiyse gönderen banka hesabına kesinti olmaksızın iade edilir.

Teslimatı henüz tamamlanmamış olan bir siparişinizi herhangi bir sebepten dolayı iptal etmek istediğinizde, tek yapmanız gereken bize telefonla ulaşmaktır. İptal işlemi gerçekleştiğinde ödediğiniz tutar 7 iş günü içerisinde tarafınıza iade edilecektir.

Türkiye içine ve Kuzey Kıbrıs’a teslim edilecek tüm siparişler için gönderi ücretleri Sirius Pırlanta tarafından karşılanmaktadır. Her aşamada risksiz bir alışveriş süreci sunan Sirius Pırlanta‘da siparişiniz size ulaşana kadar sigortalı olarak gönderilmektedir.

Diğer ülkelerden siparişlerde ise çok uygun koşullarda ürün teslimi yapılmaktadır. Bu siparişlerde belirli bir tutarın üzerindeki alışverişlerde yine kargo ücreti alınmamaktadır. Gönderi yapılabilen ülkeler, teslimat süresi ve diğer detaylar için tıklayınız. Yurt dışından pırlanta alımı ve diğer bilgiler için tıklayınız.

DİĞER YAZILAR

Sevgililer Günü Yaklaşıyor

Şubat ayı denilince akla ilk gelen 14 Şubat Sevgililer Günü. Herkesin tatlı bir hediye arayışı …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.