Ana Sayfa / Evlilik Hazırlıkları / 0,50 Ct. Pırlanta Tektaş Yüzük

0,50 Ct. Pırlanta Tektaş Yüzük

Tek taş yüzükler kadınlar için son derece önemli olan ve değer verilen pırlantalardır. Özellikle yarım karat pırlanta tektaş büyüleyicidir. Her kadın parmağında güzel bir tek taş yüzük taşımak ister. Hele ki bu güzel yüzük yarım karat ağırlığındaysa… Çünkü o güzel yüzük Bir ömür boyunca sevdiğiniz kadının parmağında olacak. Tek taş pırlanta yüzük konusunda akılda kalıcı ve büyüleyici bir seçim yapmak istiyorsanız 0,50 karat pırlanta tektaş yüzük doğru seçim olacaktır.

0,50 karat ağırlığında olan 15R0165 kodlu yüzüğün üzerindeki pırlanta, H renk, berraklığı SI1’dir. Takoz tırnaklı, klasik, 18 ayar beyaz altın montürden üretilmiştir. Ayrıca 0,50 karatlık bu muhteşem yüzüğü %45 indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Pırlantanın her detayına özen gösteren ve şık tasarımlar sunan, Sirius Pırlanta’nın bu ve benzeri bütün modellerini internet satış sitesinden satın alabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ve havale seçenekleriyle kolayca satın aldığınız Sirius Pırlanta modelleri size sigortalı olarak, ücretsiz kargoyla size ulaşıyor.

Ürün ve hizmet kalitesine güvenen Sirius Pırlanta’dan aldığınız ürünleri, teslim aldıktan sonra on dört gün içerisinde, %100 iade garantisi kapsamında iade edebilirsiniz. Bununla birlikte dilediğiniz başka bir ürün ile değişim de talep edebilirsiniz. Bu ve diğer modellerimizi inceleyip, ister sitemizden, dilerseniz telefonla sipariş vererek beğendiğiniz pırlantayı satın alabilirsiniz.

DİĞER YAZILAR

pırlanta yüzük modelleri

Pırlanta Taşlı Çiçek Yüzük

Sevgilinize yüzük seçiminde, klasik modeller dışında bazen farklı arayışlara ve zevklere yönlenmek isteyebilirsiniz. Fantezi Pırlanta …