Ana Sayfa / Popüler Takı Modelleri / Aşk-ı Memnu ve Dizi Takıları

Aşk-ı Memnu ve Dizi Takıları

Aşkı Memnu TakılarıDizilerde başrol oyuncularının kullandığı takılar yoğun ilgi görüyor ve farklı markalar tarafından üretilip satışa sunuluyor. Aşk-ı Memnu takıları bunun son örneğini oluşturuyor.

Bu moda, “Deli Yürek” dizisiyle başladı. Dizide Kenan İmirzalıoğlu‘nun kullandığı yüzük izleyenler tarafından yoğun ilgi gördü. Bu furyayı “Asmalı Konak” dizisi izledi. Seymen Ağa rolünü oynayan Özcan Deniz’in taktığı yüzük oldukça ilgi görmüştü. “Kurtlar Vadisi“ndeki aksesuarlar da bir dönem yoğun ilgi görmüştü. Necati Şaşmaz‘ın taktığı “Polat Yüzüğü” ve “Polat Saati” olarak lanse edilen ürünlere karşı inanılmaz bir talep gerçekleşmişti. “Hanımın Çiftliği” dizisinde Güllü rolü ile izlediğimiz Özgü Namal’ın taktığı Atasay markalı Hanımın Çiftliği Takıları da çok moda olan takılardan bazıları.

Bugünlerde en moda olan takılar ise geçtiğimiz günlerde veda bölümü yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisine ait. Beren Saat’in Aşk-ı Memnu dizisinde Bihter Ziyagil karakterini canlandırırken kullandığı altın ve pırlanta takı modelleri “Bihter Kolyesi“, “Bihter Yüzüğü” ya da “Bihter Küpesi” gibi isimlerle anılır oldu.

Bihter‘in taktığı bol taşlı yüzük ile uzun ve taşlı kolyeler şık görünümü ile 2010 modası takılar arasında yerini aldı. Pırlanta tektaş yüzük de dizide yerini alan takılar arasındaydı. Nihal’in taktığı renkli bileklik ise genç kızların gözdesi bir takı oldu. Büyük taşlı bileklikler dizi ile beraber büyük moda trendi yaratan takılardan biriydi. Bihter’in kullandığı gerdanlık da çok şık ve zarif bir modeldi. Kıvanç Tatlıtuğ‘un canlandırdığı Behlül’ün Bihter’e hediye ettiği, Bihter’in de Nihal’e taktığı Atasay markalı kolye ise çok konuşulan ve sansasyon yaratan bir modeldi. Peyker’in taktığı sade ve hoş sallantılı küpeler de dizinin beğenilen takıları içerisinde yer aldı. Olay kadın Firdevs Hanım’ın büyük ve gösterişli küpeleri de dizi ile birlikte çok büyük bir moda yarattı. Bu arada Aşk-ı Memnu dizisinde Bihter, Firdevs ve Peyker karakterlerinin kullandığı takılardan bir kısmı Bee Goddess markasına ait. Firdevs Hanım’ın sallanan taşlı küpeleri Bee Goddess firmasının şık takılarından biridir. Peyker’in gelinliği ile taktığı şık taşlı kolye çok ağır ve moda takılardan biridir. Damas markalı gerdanlık Aşk-ı Memnu’nun ilgi gören takılarının başında geliyor. Bihter’in işaret parmağına taktığı taşlı yüzük en çok konuşulan Aşk-ı Memnu takıları arasında ve bu yüzük de Damas firmasına ait bir modeldir.

Dizilerde ön plana çıkan takılara olan talebe bakılacak olursa, pırlanta ve altın sektöründeki markaların televizyon dizilerine olan ilgisi devam edecek gibi görünüyor.

PIRLANTA MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Siyah ve Beyaz Pırlanta Taşlı Halka Bihter Kolyesi0,57 Karat Pırlanta Tektaş Kolye0,75 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük

İLGİLİ ARAMALAR: atasay pırlanta, atasay, atasay pırlanta yüzük, bihter kolyesi, polat saati, atasay prlanta, damas takı, atasay modelleri ve fiyatları…

DİĞER YAZILAR

Ünlü Kadınların Tek Taş Yüzük Hikayeleri

TEK TAŞ PIRLANTA YÜZÜK MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ… Her kadının en büyük tutkularından biridir tek taş …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.