Ana Sayfa / Evlilik Hazırlıkları / Burçlara Göre Evlilik ve Hediye Seçenekleri

Burçlara Göre Evlilik ve Hediye Seçenekleri

Yengeç Burcu KolyesiEvlilik öncesi planlar yaparken müstakbel eşinizin burcunun özellikleri, size bazı tercihlerinizde yön verebilir. Burçlara göre evlilik, düğün töreni, balayı veya alabileceğiniz hediye konusunda aşağıdaki açıklamalar size yardmcı olacaktr.

Kova Burcu Kadını Özellikleri (21 Ocak – 18 Şubat)

Kova burcu kadını, farklı ve görlmemiş bir düğün ister. İmkansız olduğunu bile bile, boş bir yüzme havuzunda ya da sirk çadırında düğünler planlayabilir. Kova kadını size harika bir eş ve arkadaş olmakla birlikte yaratıcılığı ile evinizi renklendirecektir.

Kova kadını balayı konusunda, eşi ne yapmak isterse onu yapacaktır. Bu davranış konuyla ilgilenmediği için değil; her konu ilgisini çektiği içindir. Kova kadınına ilginç tasarımlı bir cep telefonu düğün hediyesi olarak alınabilir. Teknoloji kova kadınının en önemli ilgi alanları arasında yer alır.

Balık Burcu Kadını Özellikleri (19 Şubat – 20 Mart)

Romantik bir düğün balık kadınının hayalidir. Balık burcu kadın, her şeyiyle eşinin yanında olacaktır. Onun problemlerini dinler, her konuda ilgilenir ve çoğu zaman yararlı tavsiyeler verir.

Balık kadını, en az düğün kadar romantik bir balayı ister. Balayı onun için tutkulu bir aşktır. Balık kadını pratiktir ve her zaman kullanabileceği hediyeler almayı sever. Bir seyahat çantası ona verilebilecek iyi bir hediye tercihi olabilir.

Koç Burcu Kadını Özellikleri (21 Mart – 20 Nisan)

Koç burcundaki bir kadın eğlence, heyecan ve ilginçlik ister. Düğününün ayaklarını yerden kesmesi gerekir. Aşkı derin ve tutkulu bir biçimde yaşar.

Uzak doğu ülkeleri ya da alışverişten uzak olmayan bir küçük ada tatili balayı için iyi bir seçim olacaktır. Çamaşır ve gecelik gibi eğlenceli hediye alternatifleri koç kadınının hoşuna gidecektir.

Boğa Burcu Kadını Özellikleri (21 Nisan – 20 Mayıs)

Her şeyden önce boğa kadını kendini güvende hissetmek ister. Çiçeklerle ve mumlarla süslü bir ortamda evlenmek ister.

Balayı için okyanusa açılan lüks bir gemi seyahati ya da teknolojiden uzak bir adada balayını geçirmek tercihleri arasındadır. Boğa kadını küçük mutfaklardan hoşlanr.

İkizler Burcu Kadını Özellikleri (21 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler burcu kadını, parti şeklinde bir düğün hayal eder. Diğer burçların arasında en kozmopolitan olan burçtur. Sizi ihtiyacınız olan bütün önemli insanlarla tanıştırabilir.

Bir ikizler kadını için rahatlık ve konfor ön plandadır. Balayı hayali; rahat edeceği, hizmette kusur edilmeyen lüks bir tatil köyü olabilir. Pırlanta ikizler burcunun kalıcı bir simgesidir. Bu burca sahip sevdiklerinize, sürpriz hediye olarak pırlanta takı almak uygun olacaktır.

Yengeç Burcu Kadını Özellikleri (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeçler geleneksel olanı sever. Kır düğünü tam yengeç kadınına göredir. Yengeç kadını, reddedilmeyi bilmez ve hayatından çıkmamanız için önünüze tüm engelleri koyar.

Pembe bir villada kalp şeklindeki yataklar, yengecin kalbini ısıtacak bir balayı hayalidir. Yengeç kadınına düğün hediyesi olarak yumuşak beyaz çamaşırlar, sofra takımı, ince işlenmiş masa örtüleri veya kristal şarap bardaklar alabilirsiniz.

Aslan Burcu Kadını Özellikleri (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslan burcu yemekli gösterişli düğünleri tercih eder. Düğün için iyi bir misafir listesiyle güzel bir gösteri hazırlanmalıdır.

Lüks ve romantik bir tatil köyü, aslan kadınını mutlu etmek için yeterli olacaktır. Elişi için altın gerdanlık, kolye ya da bilezik; ince işlemeli broşlar düğün hediyesi için idealdir.

Başak Burcu Kadını Özellikleri (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak burcu için hiçbir şey yeteri kadar mükemmel değildir. Başak kadını yetenekli ve kurnazdır. Basit bir düğünle kendisini kocasına daha çok sevdirir.

Başak kadını, balayını küçük yaşından beri planladığı için ona tavsiyeler vermek anlamsız olacaktır. Kolye, bilezik, gerdanlık veya bir takı seti hoşuna gidecektir.

Terazi Burcu Kadını Özellikleri (23 Eylül – 23 Ekim)

Birkaç kişinin davetli olduğu sahil kasabasında gerekleşen sakin, sıcak ve samimi bir düğün yeterli olacaktır.

İtalyan tarzı evlerde yapılan bir balayı terazi kadınına göredir. Terazi kadınına düğün hediyesi olarak pırlanta yüzük, kolye ve küpe gibi değerli hediyeler almak yerine, bir sosyal projeye bağışta bulunabilirsiniz.

Akrep Burcu Kadını Özellikleri (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep kadınları düğünün kendini daha iyi tanımlamak için bir fırsat olarak görür.

Hediye seçeneği olarak banyo, yatak, siyah saten çarşaflar düşünülebilir. Sevdiği yanında olduğu müddetçe balayında nerede olacağı hiç fark etmez. Akrep kadınına düğün hediyesi olarak heyecan verici bir hediye vermek uygundur. Tek taş ya da kalp şeklinde kocaman bir pırlanta kolye uygun olabilir.

Yay Burcu Kadını Özellikleri (23 Kasım – 21 Aralık)

Resmi törenler pek yay kadınına göre değildir. Güzel bir parti düzenlenebilir. Yay burcuna sahip kişiler; dürüst, yardımsever, sıcak ve mantıklı bir kişiliğe sahiptir.

Yay kadını orjinali ve zoru sever. Balayı hayali tırmanabileceği bir dağ olabilir. Yay kadınına verilecek olan düğün hediyesinin ne olacağı çok önemli değildir. Onun için önemli olan sevgi ile verilmesidir.

Oğlak Burcu Kadını Özellikleri (22 Aralık – 20 Ocak)

Oğlaklar; sade, ruhani ve muhafazakar bir düğün bekler. Geleneklere ve adetlere sıkı sıkıya bağlıdır. Eş olmaya karar vermişse mutlaka evde lider konumu üstlenir.

Oğlak kadınının balayı tercihi; sessiz ve denize yakın olan herhangi bir yer olabilir. Oğlak kadınını mutlu etmek istiyorsanız, gümüş takılar iyi bir hediye seçeneğidir. Gösterişli olmadıktan sonra mutlaka beğenecektir.

Pırlanta Taşlı Büyük Lava KolyeToplam 1,56 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük ve Alyansİki Sıra Pırlantalı ve Damla Safir Taşlı Kolye

Kadını Özellikleri

İLGİLİ ARAMALAR: renkli taş, nikah yüzükleri, beyaz altını nasıl anlarız, alyans çeşitleri, düğün yüzükleri, başak kolye, altın tek taslar, basak burcu yuzugu…

DİĞER YAZILAR

pırlanta yüzük modelleri

Pırlanta Taşlı Çiçek Yüzük

Sevgilinize yüzük seçiminde, klasik modeller dışında bazen farklı arayışlara ve zevklere yönlenmek isteyebilirsiniz. Fantezi Pırlanta …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.