Ana Sayfa / Genel / Kadın Alyans Modelleri

Kadın Alyans Modelleri

Evlilik kuşkusuz nikah ya da düğün töreni ile başlamaktadır. Evlilik telaşı başladığında çiftler tatlı bir telaş yaşamaktadır. Gelinlik ve damatlık alışverişinin yanı sıra düğünün yapılacağı salonun yeri araştırılırken unutulmaması gereken en önemli nokta alyans seçimidir. Evliliğin ve bağlılığın simgesi olan alyans seçimi özen isteyen bir süreçtir. Alyansın yuvarlaklığı, aşkın sonsuz olduğunu simgelemektedir. Alyanslar, erkek ve bayanlar için özel olarak tasarlanmaktadır. Klasik bayan alyans modelleri erkek alyans modelleri ile aynı tasarımda olurken, modern seçimlerde bayanlar pırlanta taşlı alyans modelleri tercih edilmektedir. Evlene çiftler alyansı sol elin yüzük parmağına takmaktadır. Bunun nedeni, o parmaktan kalbe giden bir damar olduğuna inanılmasıdır. Peki bayanlar için alyans alınırken nelere dikkat edilmelidir? Alyans bir ömür boyu parmakta takılı kalmaktadır ve bayanların alyansını erkekler almaktadır. Bu nedenle alyans almadan önce bayanın stili hakkında bilgi sahibi olunmalıdır.  Sirius Pırlanta, her tür stil sahibi bayanın zevkine uygun alyans modelleri tasarlamaktadır.

Bayan alyans modelleri incelenirken parmak ölçüsünün bilinmesi gereklidir. Bunun için ya yüzük satış noktasında profesyonelce ölçü alınması tavsiye edilmektedir. Alyans alınırken parmağa tam olarak oturan modelden kaçınmak gereklidir. İleriki dönemlerde parmakta şişme söz konusu olabilmekte, bu da sorun yaratabilmektedir. Klasik alyanslar sarı renktedir ancak günümüzde farklı renk ve modellere sahip alyanslar tasarlanmaktadır. Özellikle bayanlar için tasarlanan alyans modelleri şık, zarif ve ışıl ışıldır. Pırlanta taşlarla bezenmiş alyanslar, kadın şıklığını tamamlayan önemli takılardan biridir. Sirius Pırlanta, en özel pırlanta alyans modellerini online satış sitesi üzerinden evlenecek çiftlerin beğenisine sunmaktadır.

DİĞER YAZILAR

E-Ticaret Sitelerinde Güvenlik

Soru: Internette güvenlik nedir? Cevap: Internet üzerinden alışverişlerde güvenlik en önemli aşamadır. E-Ticaret’te alıcı, satıcıyı …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.