Ana Sayfa / Evlilik Hazırlıkları / Sirius Pırlanta dan Sevgililer Gününe Özel Kalbimdeki SEN Koleksiyonu

Sirius Pırlanta dan Sevgililer Gününe Özel Kalbimdeki SEN Koleksiyonu

Sirius Pırlanta ailesi olarak herkesin pırlantası olsun istiyoruz.

2019 yılında Sevgililer Günü ‘ne özel yaptığımız kampanyamız bu sene alışılmışın dışında fiyatlarla sizlerle. Tüm kadınların hediye olarak görmek istediği pırlantalı ürünlerimiz her keseye uygun fiyatlarıyla hediye arayışında olanların yüzünü güldürüyor.

Kalbimdeki “SEN” Koleksiyonu

Kalbimdeki “SEN” Koleksiyonu

Kalbimdeki “SEN” Pırlanta Bileklik

Kalbimdeki “SEN” Pırlanta Bileklik özel tasarımcılarımız tarafından tasarlanarak Sevgililer Günü’ne özel kampanyamızın içinde yer almaktadır. Zarif ve minimal tasarımıyla hem göz dolduruyor hem de bütçenize uygun! İnce zinciriyle ve kalp montürüyle size günlük hayatta da kullanma fırsatı sağlıyor. Sevgililer Günü’ne özel tasarımıyla kampanyamızda yer alan pırlanta bilekliğimiz sadece 339 TL! Zarafetinizden ödün vermemeniz için varız..

Pırlanta taşının kalp montürün sol kısmında yer alması, sevdiğinizi her zaman solunuzda taşıdığınızın simgesi olarak düşünülerek tasarlanmıştır. Bu ince düşünülerek tasarlanmış değerli bileklik Sevgililer Günü için mükemmel bir hediye önerisi olmakla beraber hanımefendiler bu bilekliği çıkarmak istemeyecekler..

Kalbimdeki “Pırlanta” İncili Kolye

Kalbimdeki “Pırlanta” İncili Kolye koleksiyonumuz en nadide ve en yeni parçasıdır. Tatlı ve tuzlu suların, okyanusların en derinlerinden çıkıp gelen nadir parça size ve hediye edeceğiniz kişiye kendini özel hissettirecek. İncinin zarafeti ve tokluğuyla tamamlanan pırlantamız gözleri büyülüyor. Sevgililer Günü’ne özel tasarımıyla kampanyamızda yer alan inci kolyemiz sadece 379 TL!

Tasarımcılarımız tarafından özel tasarlanan bu inci kolye büyük bir incelik gösterilerek size sunulmuştur. İnce zarif zincirinin ucundaki 3 boyutlu kalp formu verilerek düzenlenen kulbu aşağısında ise sevginiz ve sevgiliniz kadar değerli bir maden olan bu pırlanta taşımız bulunmaktadır. Montürüne sabitlenen doğal incimiz ise sevgilinizin saflığını, zarafetini ve özel olduğunu simgelemektedir. Doğada bulunan incilerin hepsi farklı formda ve şekilsel özelliklere sahip olduğu bilinmektedir ve bu ayırt edici özellikleri ile benzersizdir. Eşsiz eşinize güzel bir hediye..

Kalbimdeki “SEN” Pırlanta Kolye

Kalbimdeki “SEN” Pırlanta Kolye-2

Tasarım ekibimiz Kalbimdeki “SEN” Pırlanta Kolyeyi Yunan mitolojisindeki Aşk Tanrısı olan Eros’un attığı oktan ilham alarak tasarlamıştır. Eros’un attığı okun kalbe saplanması ve saplı kalmasını ve aşık olma durumunu kalp montüründeki pırlanta taşıyla bağdaştırmaktadır. Hissedilen aşkın değerinin paha biliçemez olduğu ama aynı zamanda bunu fiziksel olarak göstermek isteyen sevgiliye hediye seçeneği olarak sunulması amaçlanmıştır. Sevgiliniz bu romantik kolyeyi boynundan çıkarmayacaktır.. Sevgililer Günü’ne özel tasarımıyla kampanyamızda yer alan kolyemiz sadece 470 TL!

Sevgililer Günü’nde her kadını özel hissettirecek benzer pırlantalı ürünlerimiz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

DİĞER YAZILAR

Sitrin Diğer Adıyla Para Taşı

Görsel 1: İşlem görmemiş ham sitrin(citrine) Doğada nadir bulunan, özellikleri bakımından çok güçlü taşlardan biri …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.