Ana Sayfa / Genel / Beştaş Modası

Beştaş Modası

Beştaş modası onlarca yıldır devam etmekte ve kadınlara hediye edilmektedir. 1950’li yıllarda tektaş yüzük yokken beştaş yüzüklerin kullanıldığı bilinmektedir. Beştaş yüzükler günlük olarak kullanılabilen yüzükler olması nedeniyle kadınlar tarafından tercihlerde ilk sırada yer almaktadır. Üzerinde beş adet pırlanta taşın bulunduğu beştaş yüzük modelleri, kadın şıklığını tamamlayan takıların arasında gelmektedir. Öncelere yan yana bitişik duruşlu modeller revaçtayken günümüzde “çapraz duruşlu” ya da “baklava duruşlu” olarak nitelendirilen modeller öne çıkmaktadır. Sirius Pırlanta, birbirinden şık beştaş yüzük modellerini tasarlamakta ve online satış sitesi üzerinden kadınların ve bu yüzüğü hediye etmeyi planlayan erkeklerin beğenisine sunmaktadır. Birbirinden farklı modellerle tasarlanmış beştaş yüzük modelleri arasından en uygun tasarımın seçilmesi de Sirius’un online satış sitesinde son derece kolaydır.

 

Beştaş modası, beştaşın taşıdığı anlam nedeniyle de hiç geçmemektedir. Bu yüzükler genellikle ilişkilerin beşinci yılında hediye edilmektedir ancak hediye için mutlaka beşinci yılın beklenmesine de gerek yoktur. Değer verilen kadına her dönem beştaş yüzük hediye edilmesi mümkündür. Sirius Pırlanta, her kadının beştaş yüzük sahibi olabilmesi için de belirli dönemlerde uygun fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlar takip edildiğinde çok uygun şartlarla yüzük satın alınabilmektedir. Sirius, tasarladığı tüm beştaş yüzük modellerinde dünya mücevher modasındaki en son trendleri uygulamaktadır. Beştaş yüzükler gösterişli takıların arasında gelmektedir ve her taşın ayrı bir anlamı vardır. Beştaş yüzükler genellikle aşk, sadakat, huzur, mutluluk ve bereketi temsil etmektedir.

DİĞER YAZILAR

E-Ticaret Sitelerinde Güvenlik

Soru: Internette güvenlik nedir? Cevap: Internet üzerinden alışverişlerde güvenlik en önemli aşamadır. E-Ticaret’te alıcı, satıcıyı …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.