Ana Sayfa / Popüler Takı Modelleri / Erkeğin Küpe Takması ve Erkek Küpeleri

Erkeğin Küpe Takması ve Erkek Küpeleri

Erkek KüpeKüpe, erkeği kalabalık içinde daha görünür kılar ve öne çıkarır. Küpe takan erkekler için artık farklı seçenekler mevcuttur. Bunlardan biri de pırlanta erkek küpeleridir.

Erkekler çok eski zamanlarda mücevher kullanırlardı. İlk zamanlarda pirinç küpe ve bileklikler takarlardı. Orta çağda ise erkek mücevherleri kol düğmeleri ve kravat iğneleri ile sınırlıydı. Günümüzde ise erkekler küpe piyasasına ani bir baskın yaptı. Bu baskın önce tek kulağa bir küpe ile başladı. Şimdilerde iki kulakta küpe şaşırtacak bir şey olmaktan çıktı.

Erkek küpesi için çok geniş bir yelpaze vardır. Bu çeşitlerden pimli veya halka ya da kendine özgü bir tasarımdan seçilebilir. Basit pimli pırlanta tektaş küpeler ister tek ister iki kulak içinde kullanılabilir. Pırlantalı halka küpeler değişik büyüklüklerde kullanılır ve kendine has özel bir tarz oluşturur. Özellikle genç nesil için küpeler artık fazlasıyla popülerdir.

Ofis kıyafetinde küpe seçerken daha dikkatli olmak gerekir. Müthiş bir hip hop tarzı küpe taktığınız toplantıda, bu görüntü kesinlikle geri tepecektir. Küpenin sizi yansıtmasından dolayı çok seçici olmalısınız. Çünkü küpe, kişiliğiniz hakkınızda birçok bilgi verir.

En önemli karar verilmesi gereken şeylerden biri de tek kulağınıza mı yoksa iki kulağınıza damı küpe takmalısınız? Eğer cevabınız tek ise hangi kulağınıza olmalıdır, sol mu ya da sağ mı? Bu konuda kesinleştirilmiş bir kural bulunmamaktadır. Eğer iki kulağınıza da küpe çok fazla gözüküyorsa, başlangıçta tek kulağınızla başlamayı deneyebilirsiniz. Eğer çok hoşunuza gider ve sizin için çok önemli olursa, onunla çok rahat ederseniz ikincisini denemek size kalmış. Bunun yanında, tek kulağınıza birden fazla küpe takmayı da seçebilirsiniz.

Önceki zamanlarda Mısır, Hindistan kralları ve Osmanlı padişahları bir çok mücevher takmışlardır. Küpe de bunlara dahildir ve bu küpeler küçük boyutlarda değillerdi. Bu eski moda artık geri döndü ve günümüz modasına uydu.

PIRLANTA ERKEK KÜPE MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

0,05 Karat Pırlanta Tektaş Erkek KüpesiPırlanta ve Zümrüt Taşlı Büyük Hürrem Sultan Yüzüğü0,02 Karat Pırlanta Tek Taş Erkek Küpesi

İLGİLİ ARAMALAR: erkek küpe, erkek küpeleri, erkek halka kpe, erkek halka küpe, halka küpe erkek, erkek küpesi, küpe erkek, erkekte küpe…

DİĞER YAZILAR

Ünlü Kadınların Tek Taş Yüzük Hikayeleri

TEK TAŞ PIRLANTA YÜZÜK MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ… Her kadının en büyük tutkularından biridir tek taş …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.