Ana Sayfa / Genel / Hediye Seçimi Yaparken

Hediye Seçimi Yaparken

Pırlantalı Renkli Taşlı
Hediye Seçimi Yaparken

Hediye seçimi yaparken ilk anda aklımıza gelmese bile sunulan seçenekler çok fazladır. Ufak bir araştırmayla bunu daha iyi görmek mümkün olacaktır. Alacağınız hediye kız arkadaşınız, eşiniz veya sevdiğiniz her hangi biri için olabilir. “Nasıl olsa alırım, henüz zaman var” derken son dakikaya kalabilir veya bazen de hediyeyi vermemiz gereken zamanı bile geçirebilirsiniz. Hediye seçimi yaparken, ufak bir planlama işimize yarayabilir. Böylece en azından son ana kalsa bile ne alacağınızı bilerek, hareket edebilirsiniz.

Hediye Seçimi Yaparken Ne Almalı?

Bir yıl, sanki dünmüş gibi geçmiş, evliliğinizin ilk yılını tamamladınız. İlk yıldönümünüz cumartesi gününe denk geliyor. Semtin meşhur Fransız restoranında güzel bir akşam yemeği planladınız. Normalde masa bulmanın neredeyse imkânsız olduğu bu yere, siz iki hafta önceden yer ayırtmış olduğunuz için rahatsınız.

Hediye Seçimi Yaparken Değerli Olmalı…

Parfüm, elbise, yeni bir çanta gibi fikirler aklınıza ilk gelenler olabilir. Evliliğinizin ilk yıl dönümünde bu fikirlerin sönük kalacağının siz de farkındasınız. Bunları düşünürken, bir yandan da haberleri okuyorsunuz. O anda önünüzde açık olan sayfada beliren mücevher reklamı dikkatinizi çekiyor! “İşte bu” diyerek farklı ve günün anlamına uygun bir hediye seçeneği keşfetmiş olmanın sevinciyle, reklam alanına tıklıyorsunuz. Reklam sizi markanın e-ticaret sitesine yönlendiriyor. O kadar çok seçenek var ki, birden kafanız karışıyor.

  • Pırlanta Yüzük
  • Pırlanta Kolye
  • Pırlanta Küpe
  • Pırlanta Bileklik
  • Pırlanta Set

 

Önce sitede yüzde kırk oranında indirimli yüzükler dikkatinizi çekiyor. Ardından renkli taşlı kolyeler gözünüze çarpıyor. Derken anturajlı küpeleri görüyorsunuz. Bütün bu cazip seçenekler arasında mekik dokurken, hangisini seçeceğiniz konusunda aklınızın biraz karışıyor. Biraz yardımın iyi olacağını düşünerek, site de bulunan “canlı destek” kutucuğuna tıklıyorsunuz. Müşteri temsilcisi “Merhaba, eğer yardıma ihtiyacınız olursa bize sorabilirsiniz” diyerek sizi karşılıyor.

Müşteri temsilcisine kısaca durumu anlatıyorsunuz. Evlilik yıldönümünüz için ne alabileceğinizi soruyorsunuz. O da size bazı seçenekler öneriyor. Bunların arasında en çok hoşunuza giden; anturajlı pırlantalı safir kolye oluyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Hızlıca üyeliğinizi tamamladıktan sonra satın alma aşamalarını da müşteri temsilcisinin yardımıyla gerçekleştiriyorsunuz. Siparişinizin sigortalı olarak gönderileceğini de öğreniyorsunuz. Bu da çok hoşunuza gidiyor. Size güven veren bir markadan alışveriş yaptığınız için gönlünüz rahat.

Evlenme yıldönümü tarihiniz yaklaşırken, ertesi gün siparişiniz, belirtmiş olduğunuz iş yeri adresinize geliyor. Seçtiğiniz kolyenin şık bir hediye paketi yapılarak gönderildiğini görüyorsunuz. Artık bütün hazırlıklarınız tamam. Birlikte nice mutlu yıllar geçirmeniz dileğiyle…

DİĞER YAZILAR

Sevgililer Günü Yaklaşıyor

Şubat ayı denilince akla ilk gelen 14 Şubat Sevgililer Günü. Herkesin tatlı bir hediye arayışı …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.