Ana Sayfa / Genel / Doğum Günü Hediyesi

Doğum Günü Hediyesi

Doğum günü hediyesi için her zaman farklı seçenekler vardır. En yakın arkadaşınıza doğum günü hediyesi almak istiyorsunuz. O, okul yıllarını, en mutlu ve üzüntülü zamanlarınızı paylaştığınız gerçek bir dostunuz. Bu yüzden ona verdiğiniz değeri, arkadaşlığınızın anlamını yansıtacak bir hediye seçmek istiyorsunuz.

Ne Almalı?

Bu yıl ki doğum günü hediyesi geçmiş yıllara göre farklı bir hediye olmalı. Bir yandan düşünürken, aynı zamanda Facebook üzerinden, kız arkadaşlarınızla mesajlaşarak doğum günü organizasyonunu planlıyorsunuz. Bu arada hediye konusu da açılıyor. Doğum günü sahibinin neler sevdiği konuşuluyor. Herkes fikirlerini sunarken, bir arkadaşınızdan farklı bir öneri geliyor.

Kolye, küpe ve yüzükten oluşacak bir mücevher seti alma fikri ortaya atılıyor. Bu fikri ortaya atan kişi daha önce Çemberlitaş civarında alışveriş yaptığı bir markadan ve ne kadar memnun kaldığından bahsediyor. Aynı zamanda internet sitesinin adresini vererek, buradan şık bir pırlantalı set alınabileceğini söylüyor.

İyi Bir Fikir!

Bu yaratıcı fikir bir anda hoşunuza gitti. Hemen markanın internet sitesini açıyorsunuz. Size önerilen markanın sitesini gezmeye başladınız. O sırada aklınıza, en yakın arkadaşınızın yakut kırmızısını ne kadar sevdiği geldi. Bu da pırlantalarla süslü, yakut bir setin uygun olacağı anlamına geliyor. Bütçeniz dâhilindeki bütün modelleri araştırdınız. Elenen elendi, kalan kaldı. Sıra geldi seçtiğiniz fikri gruptaki diğer arkadaşlarınızla paylaşmaya. Fikrinizi paylaştınız ve beğendiğiniz pırlantalı yakut mini seti gördüklerinde onlar da heyecanlandı.

İncelediler ve setin içinde olanları gördüler:

Hem pırlanta, hem de yakut birleşince beğenilmeyecek gibi değildir zaten.

Pırlantalı Yakut Mini Set

Sipariş Aşaması ve Sorular

Ertesi gün beğendiğiniz setin siparişini vermeye hazırsınız. Ancak bazı tereddütleriniz var. Bu tereddütlerinizi ortadan kaldırmak için hemen sitenin canlı desteğine bağlanıyorsunuz. Genelde birçok sitede canlı destek olmasına rağmen, size anında cevap veren müşteri temsilcileri olmayabiliyor. Bu sitede de böyle olacağını düşündünüz ancak yazdığınızda gördünüz ki karşınızda tüm sorularınızı yanıtlamaya hazır, uzman bir müşteri temsilcisi var. Siz de zaten sorularınızla hazırsınız:

  • Ürünün sertifikası var mı?

-Evet, bütün ürünlerimiz sertifikalıdır.

 

  • Ürünü beğenmezsem iade edebilir veya değiştirebilir miyim?

-Elbette. Yasal süreç kapsamında üründen cayma hakkınız bulunmaktadır. Bu süreçte, iade ve değişim hakkınız vardır.

 

  • Kredi kartına taksit var mı?

-Taksit özelliği olan bütün banka kartlarına 4 taksit imkânımız vardır.

 

  • Hediye paketi yapıyor musunuz?

-Evet, siparişiniz şık hediye paketiyle size ulaşmaktadır.

 

  • Ya ürünüm kargoda çalınır veya kaybolursa?

-Ürünlerimiz kaybolma, çalınma gibi durumlara karşı sigortalı olarak gönderilmektedir. Kayıp veya çalıntı gibi durumlarda, satın almış ürünün aynısı size tekrardan yollanacaktır.

 

  • Kargo ücreti var mı?

-Hayır, kargo ücreti bize aittir. Sizin ücret ödemenize gerek yoktur.

 

  • Bugün sipariş versem, ne zaman elimde olur?

Akşam saat 17:00’a kadar vermiş olduğunuz ve yanında 24 saat ibaresi bulunan siparişleriniz hemen hazırlanarak, kargoya verilir. Bulunduğunuz il ve ilçeye göre kargo firması tarafından belirlenen süre de elinizde olur.

 

  • Sitenize üye olmadan sipariş verebilir miyim?

-Tabii, telefonla da siparişinizi oluşturabiliriz.

 

  • Çok teşekkürler, hemen siparişimi veriyorum.

-Sitemizi ziyaret ettiğiniz için biz teşekkür ederiz. İyi günler diliyoruz.

 

Siparişiniz tam istediğiniz zamanda elinize ulaşıyor ve sürpriz doğum günü partisi için de bütün hazırlıklarınız da tamamlanıyor. Artık kararlaştırılan yer ve saatte sürprizinizi yaparak, kızlarla birlikte doğum günü sahibine aldığınız zarif seti sunabilirsiniz.

DİĞER YAZILAR

Sevgililer Günü Yaklaşıyor

Şubat ayı denilince akla ilk gelen 14 Şubat Sevgililer Günü. Herkesin tatlı bir hediye arayışı …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.