Ana Sayfa / Popüler Takı Modelleri / İMMİB Mücevher Tasarım Yarışması

İMMİB Mücevher Tasarım Yarışması

SİRİUS PIRLANTA TASARIMLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

İMMİB tarafından organize edilen, “İstanbul 2010 Kültür Başkenti” temalı yarışmaya, sadece değerli maden ve değerli taşlar kullanılarak imal edilebilecek şekilde tasarlanmış tasarım başvuruları kabul edilmektedir. Yarışmanın amacı; Türk tasarımlarına ışık tutarak, kültürümüzü modern çizgilerle tanıtmak ve sektör ile öğrencilerin işbirliğini sağlamaktır. Mücevher Tasarım Yarışması‘nın teması; “İstanbul 2010 Kültür Başkenti olarak belirlenmiştir.

Yarışma; İstanbul Değerli Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nce (JTR) düzenlenmektedir. Yarışmaya katılan tasarımların özgün, daha önce başka bir yerde üretilmemiş, yayınlanmamış ya da başka bir yarışmada ödül almamış olması gerekmektedir.

Yarışmaya katılacakların 2 Nisan 2010 tarihine kadar ön kayıt yaptırması ve 7 Nisan 2010 saat 17.00’ye kadar projesini teslim etmesi gerekmektedir. Yarışmanın sonuçları 13 Nisan 2010 tarihinde ilan edilecektir. Mücevher Tasarım Yarışmasıhakkında detaylı bilgiye www.jtr.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

SİRİUS PIRLANTA TASARIMLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

İLGİLİ ARAMALAR: gümüş erkek küpe, modern tasarım pırlanta kolye…

DİĞER YAZILAR

Ünlü Kadınların Tek Taş Yüzük Hikayeleri

TEK TAŞ PIRLANTA YÜZÜK MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ… Her kadının en büyük tutkularından biridir tek taş …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.