Ana Sayfa / Pırlanta Eğitimi / Nokta Tırnak Tektaş Yüzük

Nokta Tırnak Tektaş Yüzük

Tektaş yüzük modelleri birbirinden farklı şekillerde tasarlanmaktadır. Bu farklı tasarımlar, yüzük montüründen kaynaklanmaktadır. Sirius Pırlanta, her zevke özel tektaş yüzük tasarlamakta ve bunları satışa sunmaktadır. Sirius’un tasarlığı tektaşlardan birisi olan nokta tırnak tektaş yüzük modelleri, küçük pırlanta taşlar için uygundur. Ancak pırlantanın küçük olması, onun ucuz olduğu anlamına gelmemektedir. Boyutları küçük olan ancak karat ağırlığı fazla olan pırlantaların fiyatlarının yüksek olduğu unutulmamalıdır. Pırlantanın kendisi başlı başına bir değerdi. Onu özel kılan da her bir pırlantanın bir diğerine benzememesidir. Pırlanta taşların hammaddesi elmastır ve pırlanta, elmasın kesilmesi ile ortaya çıkmaktadır. Kesim işi de usta eller tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde pırlantanın en önemli özelliklerinden biri olan kesim kalitesi sekteye uğrayabilmektedir.

 

Nokta tırnak tektaş yüzük alırken dikkat edilmesi gereken, pırlantanın tırnakların içine tam olarak yerleşip yerleşmemesidir. Ayrıca tırnakların birbirine olan mesafesine de dikkat etmek gereklidir. Montürdeki ustalık da önemlidir. Sirius Pırlanta, nokta tırnak tektaş yüzükleri kusursuz bir şekilde hazırlamakta ve beğeniye sunmaktadır. Bu tür pırlanta tektaş yüzükler, her yaştaki kadının zevkine göre tasarlanabilmektedir. Birbirinden farklı pırlanta taşlarla tasarlanan bu yüzükleri online satış sitesinde avantajlı kampanyalarla satışa sunan Sirius, ürün alıcısına teslim edilene kadar sıkı bir takip işlemi gerçekleştirmektedir. Bu sayede teslimata kadar herhangi bir sorunun yaşanması söz konusu olmamaktadır. Sirius, sattığı tüm ürünlerine iade imkanı da sunmaktadır.

DİĞER YAZILAR

Bahar Kampanyası

Bahar aylarındayız. Yenilenmenin ve yazın müjdecisidir nisan, mayıs ayları. Mart henüz bitmemiş kışın yarısıyken, nisan …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.