Ana Sayfa / Pırlanta Eğitimi / Takoz Tırnak Tektaş Yüzük

Takoz Tırnak Tektaş Yüzük

Tektaş yüzüğün anlamı çok büyüktür. En bilinen anlamı da evlilik teklifine eşdeğer olmasıdır. Bunun dışında doğum günlerinde, evlilik yıldönümünde, Sevgililer Günü’nde, Anneler Günü’nde ve diğer özel günlerde tektaş yüzük hediye edilebilmektedir. Ancak tektaş yüzük alırken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bunlardan birisi de montürdür. Pırlantaların büyüklüğüne göre montür modelleri de farklılık göstermektedir. Örneğin büyük pırlantanın kullanıldığı tektaş yüzüklerde Takoz tırnak montür kullanılmaktadır. Takoz tırnak tektaş yüzük modelleri, kişinin kullanım zevkine göre değişmekte birlikte nispeten büyük pırlanta taşlı tektaş küpe kullanmayı sever kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Takoz tırnak tektaş yüzükler, söz ve nişan törenlerinde takılabilmektedir. Hatta düğün töreninde damat tarafından kızın parmağına takoz tırnak tektaş yüzüğün takılması söz konusudur. Sirius Pırlanta, tüm tektaş yüzük modellerinde olduğu gibi Takoz tırnak tektaş yüzükleri de kaliteli ve güvenli bir şekilde sunmaktadır.

 

Peki söz yüzüğü olarak takoz tırnak tektaş yüzük alınır mı? Bilindiği gibi geleneklerimize göre iki kişi evlenmeden önce söz yapılmaktadır. Söz kesilirken bir pırlanta tektaş yüzük verilmesi, damat adayının gelin adayına duyduğu sevginin ifadesi olmaktadır. Ancak tektaş yüzük alırken gelin adayının ne tür yüzüklerden hoşlandığı öğrenilmelidir. Büyük taşları bulunan yüzüklerden hoşlanıyorsa takoz tırnak tektaş yüzüklerin arasından tercih yapılabilmektedir. Sirius Pırlanta, bu tür tektaş modelleri arasından kolay tercih yapılması için online satış sitesinde birbirinden şık modelleri sergilemektedir.

DİĞER YAZILAR

Bahar Kampanyası

Bahar aylarındayız. Yenilenmenin ve yazın müjdecisidir nisan, mayıs ayları. Mart henüz bitmemiş kışın yarısıyken, nisan …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.