Ana Sayfa / Anneler Günü Hediyeleri / Sizin Pırlanta Tercihiniz Hangisi?

Sizin Pırlanta Tercihiniz Hangisi?

Sizin Tercihiniz Hangisi?

Elmasın milyarlarca yıllık yolculuğu sanat ile buluştu ve şık montürlerin üzerini süsleyen pırlanta meydana geldi.  Zaman içerisinde elmasa nasıl anlamlar yüklendi ise pırlantalara da anlamlar yüklendi. Kültürden kültüre değişebilen anlamlar olsa da bugün biraz daha herkes için kabul edilen, evrenselleşen anlamlarına bakalım.

Tek taş pırlanta yüzük, üç taş pırlanta yüzük, beş taş pırlanta yüzük ve son olarak unutulmaz olan aşkların vazgeçilmez ifadesi; dokuz taş pırlanta yüzük… Bugün tektaş ve çok taşlı pırlanta yüzük modellerini inceleyip hangisi için doğru zamanın ne olduğunu birlikte bulmaya çalışacağız. Peki sizin ilk tercihiniz hangisi?

Tek Taş Pırlanta Yüzük

Pırlanta Tektaş Yüzük

 

Tek Taş Pırlanta Yüzük, eğer evlilik teklifi hazırlıkları içerisindeyseniz sizin için uygun olan yüzük tektaş modellerinden biri olacaktır. Sadeliği ve sembolik anlamı ile gönül rahatlığı ile evlilik teklifi yüzüğü olarak sunabilirsiniz. Ayrıca zaten evliyseniz, eşinize bir hediye almayı düşünüyorsanız ve daha önce tektaş yüzük hediye etmediyseniz ilk düşünmeniz gereken seçenek, çok özel anlamı, eşsiz görüntüsü ve kadınların kalbindeki özel yeri nedeniyle pırlanta tek taş olmalıdır.

 

Üç Taş Pırlanta Yüzük

Pırlanta Tria Yüzük

 

Daha çok Tria Yüzük olarak adlandırılan üç taş yüzük modelleri pek çok özel gün için tercih edilebilecek bir hediye olacaktır. Olası bir senaryo hazırlayalım: Evlilik teklifi planları yaparken belki de bir anda kendinizi mutlu evliliğinizin üçüncü yılında buldunuz ve yıl dönümü için özel ve anlamlı bir hediyeye ihtiyacınız var. Bağlılığınızın sembolü ve üçüncü yılınıza özel olması nedeniyle üç taş pırlanta yüzük sizin için doğru karar olabilir. Tek seçeneğiniz olmasa da kesinlikle göz önünde bulundurmanız ve incelemeniz gereken bir hediye.

 

Beş Taş Pırlanta Yüzük

Pırlanta 5 Taş Alyans

 

Birini sevmek dünyanın en güzel duygularından biri, sevdiğin kişiyi mutlu görmekse paha biçilemez. Evliliğinizin ilerleyen yıllarında, tektaştan sonra artık klasikleşmiş bir hediye olan evlilik yıldönümü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz gibi evlilik teklifi yüzüğü olarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca diğer pırlantalı alyanslar gibi doğum hediyesi olarak veya farklı bir özel an için de tercih edilebilecek önemli bir hediyedir.

 

Dokuz Taş Pırlanta Yüzük

Pırlanta 9 Taş Alyans

 

Elmasın sanatla buluşup pırlanta olarak devam ettiği yolculuğunda yüzüklerin evrenselleşmiş anlamlarını kaleme aldığımız yazımızda en çok anlatmak istediğimiz yerdeyiz. Sevdiğiniz kişiye aşkınızı ve bağlılığınızı en güzel anlatma yollarından biridir çünkü dokuz taş pırlanta yüzük. İster evlilik yıl dönümü hediyesi olsun ister doğum günü sürprizi ister aşkın içten gelen bir ifadesi…

Dokuz taş pırlanta yüzük, anlatmak istediklerinizin sembolü olacak ve bir ömür sizi hatırlatarak saklanacak bir yüzük olacak. Aşkın ve bağlılığın en güzel ifadesini arayanlar için, dokuz taş yüzük doğru bir tercih olacaktır.

 

Tüm bunları okuduktan sonra umarız kafanızda bazı tercihler, az da olsa belirginleşmeye başlamıştır. Kendi durumunuza uygun ve yaklaşmakta olan özel gün için hangi seçimi yapacaksınız? Bir yorum yazarak kendi tercihlerinizi bize bildirebilir, ayrıca aklınıza takılan soruları belirtebilir veya katılmadığınız konuları ve önerilerinizi yazarak yazımızı zenginleştirmemize yardımcı olabilirsiniz. Öyleyse tekrar soralım: Peki sizin tercihiniz hangisi?

DİĞER YAZILAR

Sirius Pırlanta dan Sevgililer Gününe Özel Kalbimdeki SEN Koleksiyonu

Sirius Pırlanta ailesi olarak herkesin pırlantası olsun istiyoruz. 2019 yılında Sevgililer Günü ‘ne özel yaptığımız …

2 yorum

  1. Kesinlikle, mutluluğa giden en heyecanlı süreç… Bu süreçte yaşanan her anı ömür boyu hatırlanıyor.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.