Ana Sayfa / Genel / Birgie Trophy and Awards Almanya ve Tüm Avrupa’da…

Birgie Trophy and Awards Almanya ve Tüm Avrupa’da…

Hayat daima bir yarıştır. Sürekli bir koşturmaca… Daima bir yerlerde ödülümüzü almak için yarışırız. Otobüs kuyruğunda beklerken bile… Okul hayatında takdir, teşekkür almak için… İş hayatında çalışmak, para kazanmak için… Evde işleri yetiştirmek için… Yolda yürürken bile, kalabalığın içinden çıkıp, gideceğimiz istikamete biran önce varmak için… Özellikle çok insana az ödül veriliyorsa, herkes birbiriyle acımasızca bir yarışa girebiliyor. Futbol, basketbol, binicilik, araba yarışları ve benzeri spor dalları veya iş yerinde ki mesleki takdirler için de önemli bir simge ortaya çıkmış, ödüller her alanda insanların motivasyonu olmuştur. Ödüle sahip olmak hedeftir!

Birgie markası bir aile şirketi olarak; kupa, kristal ödül, plaket, madalya, her tür süblimasyon ve baskı ürünlerinin avrupa’da satışını yapmaktadır. Almanya Dortmund merkezli firma, https://www.birgie-trophyawards.com adresinde ki online satış mağazasından 7/24 siparişinizi verebilirsiniz. Aynı zamanda bütün avrupaya kargo ile gönderim yapılabiliyor.

DİĞER YAZILAR

E-Ticaret Sitelerinde Güvenlik

Soru: Internette güvenlik nedir? Cevap: Internet üzerinden alışverişlerde güvenlik en önemli aşamadır. E-Ticaret’te alıcı, satıcıyı …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.