Ana Sayfa / Pırlanta Eğitimi / Alyans İle Tektaş Kullanımı

Alyans İle Tektaş Kullanımı

Alyans ile tektaş kullanımı önemli bir detaydır. Alyans ve tektaş yüzük modelleri, ayrı anlamlar etmektedir. Tektaş genellikle evlilik tekliflerinde ve özel günlerde hediye edilen bir takıdır. Alyans ise evlilik yüzüğüdür ve nişan döneminden itibaren önce sağ ele, sonra da sol ele takılan bir yüzüktür. İkisinin ortak noktası ise birlikte yıllarca kullanılmasıdır. Alyans ile tektaş aynı anda kullanılması nedeniyle satın alma aşamasında birbirini tamamlayıcı olmalarına dikkat edilmelidir. Evlilik teklifi yapan erkekler ömür boyu bağlılığını göstermesi özelliği nedeni ile tektaş yüzük sunmaktadır. Tektaş nikah öncesinde sağ ele, nikah sonrasında ise sol elin yüzük parmağına takılmaktadır. Evlilik törenlerinin en önemli takısı da alyanstır. Alyanslar görsellik açısından tektaş kadar gösterişli değildir ancak manevi değeri son derece fazladır. En şık alyans ve tektaş modelleri Sirius Pırlanta’nın online satış sitesinde bulunabilmektedir.

 

Alyans, kadın ve erkeğin birlikte taşıdığı bir simgedir ve bu nedenle de alınırken birlikte karar verilmelidir. Alyansın günün her anında kullanılması nedeni ile rahatlığı ön planda olmalıdır. Sirius Pırlanta, hem rahat hem de şık alyansların tasarımlarını gerçekleştirmektedir. Sirius uzmanları, alyans ile tektaş kullanımı ile ilgili bilgi  çiftlere sunmaktadır. Ayrıca tektaş yüzük ile alyansın aynı satış noktasından alınması da doğru karar verilmesini sağlayan en önemli unsurdur. Tektaşla alyansın önce ya da sonra alınmasında herhangi bir sakınca yoktur. Önemli olan birbirlerine uyum sağlayacak olan tasarımların bulunmasıdır. Sirius’un online satış sitesinde birbirine uyumlu yüzüklerin bulunması da kolaydır.

DİĞER YAZILAR

Bahar Kampanyası

Bahar aylarındayız. Yenilenmenin ve yazın müjdecisidir nisan, mayıs ayları. Mart henüz bitmemiş kışın yarısıyken, nisan …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.