Ana Sayfa / Evlilik Hazırlıkları / Alyans Modelleri Ve Fiyatları

Alyans Modelleri Ve Fiyatları

Alyanslar, evliliğin en önemli simgesidir. Birçok ülkede nikah yüzükleri erkek tarafı alırken, ülkemizde erkeğin yüzüğünü kız, kızın yüzüğünü de erkek almaktadır. Nişanlanırken alınan yüzükler, evlilikte de kullanılmaya devam edilmektedir. Tek fark, alyansın sağ elden sol ele geçmesidir. Alyans alınırken ömür boyu kullanılacağı için çok iyi bir seçim yapılmalıdır. Sirius Pırlanta, alyans modelleri ve fiyatları ile evlenecek çiftlere sayısız seçenek sunmaktadır. Sirius’un online alışveriş sitesinde her bütçeye uygun alyans bulmak mümkündür. Alyans seçilirken çiftlerin birlikte karar vermeleri de önemlidir. Alyans olarak tektaş yüzük de bir tercihtir ancak bu yüzükler bir gelenek değil tercihtir. Sirius, tercihini tektaş yüzük olarak kullanan kişilere yönelik olarak da sayısız seçenek sunmaktadır.

 

Alyans alışverişi evlilik öncesi hazırlıkların arasında gelmektedir ve bu nedenle de alışveriş önceden planlanması gereklidir. Sirius Pırlanta, sayısız modelle her türlü zevke uygun alyans çeşitlerini sunmaktadır. Alyans modelleri arasında seçim yapmak çok kolay olmasa da bu kadar seçenek arasında hem erkekler hem de kadınlar ortak zevklerini bulabilmektedir. Alyansın seçiminden sonra belli bir yapım süreci bulunmaktadır. Seçilen alyansın parmak ölçüsüne uygun olarak hazırlanması, kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır. Sirius, alyans modelleri ve fiyatları sunarken parmak ölçüsünün de alınmasını kolaylaştıran uygulamaları da sunmaktadır. Bu sayede hem erkeğin hem de kadının parmağına en uygun alyansın kolaylıkla seçilmesi söz konusudur.

DİĞER YAZILAR

pırlanta yüzük modelleri

Pırlanta Taşlı Çiçek Yüzük

Sevgilinize yüzük seçiminde, klasik modeller dışında bazen farklı arayışlara ve zevklere yönlenmek isteyebilirsiniz. Fantezi Pırlanta …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.