Ana Sayfa / Genel / Alyans Modelleri

Alyans Modelleri

Alyans, bir ömür boyu taşınan bir takıdır. Kıyafet, saç şekli, beğeniler, hatta bedenler değişmekte ancak alyans değişmemektedir. Bu nedenle alyans seçimi yapılırken tüm modeller gözden geçirildikten sonra satın alma işlemi gerçekleştirilmelidir. Sirius, birbirinden şık ve zarif alyans modelleri sunmaktadır. Alyans modellerinin arasında yer alan klasik alyans, sadeliği seven kişilerin beğenisine göre tasarlanmıştır. Farklı seçeneklerde tasarlanan klasik alyanslar, çok göz alıcı değildir ancak ömür boyu kullanılabilmektedir. İnce yapılı eller için klasik alyanslar tavsiye edilmektedir. Kalın profilli alyanslar önden ve yandan bakıldığında kalın görünmektedir. Yaygın hale gelen kalın alyanslar klasik modellerle benzemektedir ancak içeriğinde daha fazla metal yer almaktadır. Bu alyanslar gram olarak da fiyat olarak da biraz daha ağırdır. Bu alyansların uzun parmaklara sahip olan kişilere önerilmektedir.

Alyans modelleri arasında yer alan taşlı alyanslar da son dönemlerde trend haline gelmiştir. Bu alyanslar, ışıltılı bir görünüme sahiptir. Yuvarlak, prenses ve baget kesim pırlantalarla süslenen bu alyanslar da sürekli olarak kullanılabilmektedir. Ancak böyle bir alyans satın alırken pırlanta ile ilgili bilgi sahibi olmak gereklidir. Bir de özel tasarım alyanslar vardır. Bu alyanslar kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Özel tasarım alyansların uzmanlar tarafından yapılmasında yarar vardır. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlarla karşı karşıya kalınabilmektedir. Sirius Pırlanta, birbirinden farklı onlarca seçenek sunarak alyans almak isteyenlere kolaylık sunmaktadır.

DİĞER YAZILAR

E-Ticaret Sitelerinde Güvenlik

Soru: Internette güvenlik nedir? Cevap: Internet üzerinden alışverişlerde güvenlik en önemli aşamadır. E-Ticaret’te alıcı, satıcıyı …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.