Ana Sayfa / Genel / Alyans Nedir?

Alyans Nedir?

Alyans yüzük, evlilik yolunda alınan en önemli aşamadır. Alyans yüzükler ömür boyu yoğun bir sevgiyle birlikteliği simgeler. Alyans yüzükler farklı madenlerden yapılan, yuvarlak formda yüzüklerdir. Alyans, birlikteliği, aşkı, evliliği ve sonsuzluğu tanımlamaktadır. Yuvarlak yapıda olmasının anlamı da sonsuzluk döngüsünü işaret etmesidir. Ayrıca alyans yüzüklerde ek yeri de yoktur. Altın, gümüş, platin gibi madenlerden yapılan bu yüzükler, çift olarak satın alınmaktadır ve hem erkek hem de kadın aynı görünüme sahip yüzükleri takmaktadır. Ancak kadınlar için tasarlanan alyans yüzükler daha çok taşlı olabilmektedir. Bu taşların da özelliğine göre yüzük fiyatları artmaktadır. Pırlantalı alyanslar daha şık ve göz alıcı bir görünüm oluştururken, diğerlerine göre fiyatı daha yüksektir. Sirius Pırlanta, birbirinden farklı tasarımlarda zarif alyans yüzükleri çiftlerin beğenisine sunmaktadır.

 

Alyans yüzük eski dönemlerde ilk önce sarmaşık ve yapraklar çember şeklinde sarılarak kullanılmış, daha sonra teknolojinin gelişimi ile birlikte çeşitli madenlerden işlenerek, çeşitlilik arttırılmıştır. Alyansta kadınlar kadar erkekler içinde çok çeşitli ve desenli olarak tasarımlar üretilmiştir. Pırlantanın ışıltısı ile kadınların kullandığı alyans yüzükler çok daha gösterişli, şık ve zarif bir hal almıştır. Sirius Pırlanta, pırlanta taşlı alyans yüzük çeşitleri ile öne çıkmaktadır.

DİĞER YAZILAR

E-Ticaret Sitelerinde Güvenlik

Soru: Internette güvenlik nedir? Cevap: Internet üzerinden alışverişlerde güvenlik en önemli aşamadır. E-Ticaret’te alıcı, satıcıyı …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.