Ana Sayfa / Evlilik Hazırlıkları / Alyans Fiyatları

Alyans Fiyatları

Alyans, aşkın, sevginin ve bağlılığın simgesidir. Alyans takıldıktan sora sadece bir yüzük olmaktan çıkmakta, sevilen kişinin kalbini simgeler hale gelmektedir. Böylesine önemli bir takıyı alırken de dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Öncelikle alyans fiyatları araştırılmalıdır. Alyanslar, tasarımlarına, kullanılan maddenin özelliğine göre değişmektedir. Altın bir alyans alınırken ayarı fiyat farkındaki en önemli etkendir. Tabii ki alyansın boyutu, ağırlığı ve özellikleri de fiyatı etkilemektedir. Sirius Pırlanta, evlenecek çiftlere birbirinden şık ve zarif alyans modellerini sunmaktadır. Hayat boyu günün her anında kullanılan alyanslar seçilirken kullanışlı olmasına da dikkat edilmelidir. Alyansın parmak ölçüsüne tam olarak uygun olması, rahatlığın ilk adımıdır. Bu nedenle alyans seçiminde ölçünün tam olarak, bir kuyumcu yardımıyla alınması gereklidir.

Alyans fiyatları araştırılırken hangi madenin istendiği de bilinmelidir. Farklı madenlerde alyanslar tasarlanmasına karşın, sarı altın alyanslar halen revaçtadır. Bunun yanı sıra; beyaz ve kırmızı altın da tercihlerde öne çıkmaktadır. Alyans alırken bakımının kolay yapılmasına da dikkat edilmelidir. Evde bakım yapılabildiği gibi profesyonel bakım da tavsiye edilmektedir. Bakımı düzenli olarak yapılan alyansların ilk günkü gibi görünmesi söz konusu olmaktadır. Genellikle alyansın bakım ve parlatma işlemlerinin yılda bir kez yaptırılması önerilmektedir. Sirius Pırlanta, alyans bakımını da profesyonel olarak yapmaktadır. Ayrıca Sirius, en kaliteli alyansları en uygun fiyatla sunmaktadır.

DİĞER YAZILAR

pırlanta yüzük modelleri

Pırlanta Taşlı Çiçek Yüzük

Sevgilinize yüzük seçiminde, klasik modeller dışında bazen farklı arayışlara ve zevklere yönlenmek isteyebilirsiniz. Fantezi Pırlanta …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.