Ana Sayfa / Popüler Takı Modelleri / Hürrem Yüzüğü ve Hürrem Sultan Yüzükleri

Hürrem Yüzüğü ve Hürrem Sultan Yüzükleri

Hürrem YüzüğüHürrem Sultan’ın Show TV’de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinde kullandığı zümrüt yüzük, takı ve aksesuar satışlarında ciddi artışlar sağladı. Hürrem Yüzüğü ya da Hürrem Sultan Yüzükleri olarak adlandırılan büyük zümrüt taşlı yüzük ve Osmanlı yüzükleri son zamanlarda çok fazla talep ediliyor ve satılyor.

Sultan Süleyman ve Hürrem Sultan‘ın gerçek yaşamlarından yola çıkılarak hazırlanan Muhteşem Yüzyıl adlı televizyon dizisinde, büyük ve doğal taşlı yüzükler kullanılmasıyla Osmanlı motifleri taşıyan yüzüklere büyük rağbet uyandı. Şuan yüzüklerde tam anlamıyla Osmanlı rüzgarı esiyor. Hürrem Yüzüğü satın almak için ise bütçeye göre bir tercih yapmak gerekiyor. Çünkü her fiyatta Hürrem Sultan yüzüğü bulmak mümkün.

Hürrem Yüzüğü Fiyatı

Hürrem yüzüğü ne kadar derseniz yüzüğün fiyatı; kullanılan metalin altın ya da gümüş oluşuna, yeşil taşın gerçek ya da sahte zümrüt oluşuna ve aynı zamanda pırlanta ve elmas mı yoksa değersiz atom taşlar mı kullanıldığına göre değişiyor. İmitasyon mu yoksa gerçek Hürrem Sultan yüzüğü mü karar tabi ki ayrılan bütçe ile ilgili olacaktır. Hürrem yüzüğü fiyat açısından değerlendirildiğinde 9 TL’den 90.000 TL’ye kadar satın almak mümkün oluyor.

PIRLANTA VE ZÜMRÜT TAŞLI HÜRREM YÜZÜĞÜ FİYATI İÇİN TIKLAYINIZ…

Pırlanta ve Damla Kesim Zümrüt Taşlı Anturaj YüzükPırlanta ve Zümrüt Taşlı Büyük Hürrem Sultan YüzüğüPırlanta ve Zümrüt Taşlı Hürrem Sultan Yüzüğü

İLGİLİ ARAMALAR: tek tas yüzük almanya, Hrrem Sultan yzk, atasay yuzuk modelleri, zümrüt, zümrüt taşı fiyatı, hrremin yz, tektas yüzük almanya, hürrem sultan yüzüğü fiyatı…

DİĞER YAZILAR

Ünlü Kadınların Tek Taş Yüzük Hikayeleri

TEK TAŞ PIRLANTA YÜZÜK MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ… Her kadının en büyük tutkularından biridir tek taş …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.