Ana Sayfa / Evlilik Hazırlıkları / Sevgililer Günü Yaklaşıyor

Sevgililer Günü Yaklaşıyor

Şubat ayı denilince akla ilk gelen 14 Şubat Sevgililer Günü. Herkesin tatlı bir hediye arayışı telaşına girdiği özel gün git gide yaklaşıyor.
Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala ne yapsam diye düşünüp  klişelerin içinde kaybolma. Geçen yıllarda ne aldın sevgiline? Parfüm, peluş oyuncak, sevdiği oyun konsolu, saat ya da sadece çiçek mi? Biz de öyle tahmin etmiştik. O zaman bu yıl sevgilinin aklını başından alacak bir Sevgililer Günü planı yapmanın tam zamanı.

Hediye alternatifleri araştırılır, sürprizler organize edilir, yaşanan telaşı belli etmeden şanslı kişi olay yerine yönlendirilir vs. derken 14 Şubat sevgililer günü, serüven haline gelir.
Her ne kadar klişe olarak nitelendirilse de gerçek olduğu inkâr edilemeyecek bir şey var; Sevdiğiniz kadın için en güzel hediye elbette kendisinin hayatında var olmanız. Ona iyi günü, kötü günü paylaşmaktan daha değerli bir hediye bahşedebileceğinizi sanmıyoruz.
Ancak bu gibi özel günler, ilişkinize renk katmak için kaçırılmaz bir fırsattır… Bunun farkında olup, hediye seçimi konusunda kararsız kalanlardansanız size bir önerimiz olacaktır;
Sevgililer Günü için yapılan anket ve araştırmalar, en çok kadınların pırlanta tercih ettiği ve özel günlerde hediye olarak da almak istedikleri yönünde.
Sevgililer Günü için en kıymetlinize onun kadar değerli bir hediye vermek istiyorsanız şık ve zarif pırlanta ürünlerimiz sizin için en uygun tercih olacaktır.

Pırlanta, maddi olduğu kadar manevi bir değere de sahiptir. Bu manevi değer pırlantayı kadın ve erkek arasında büyülü bir bağ haline getirir. Kadınlar her zaman beğenildiklerini, özel olduklarını bilmek isterler. Bir kadına değer verdiğinizi göstermenin en güzel ve kestirme yolu ise ona Sevgililer Günü’nde hediye edeceğiniz pırlantadır. Siz bakmayın çevrenizdeki insanların Sevgililer Günü’nün anlamsızlığı üzerine yaptıkları konuşmalara. Sevgilisi olan her insan bugün yaklaştıkça beklentilerini arttırır içten içe. Bu beklentilerin büyük kısmı pırlanta üzerinedir. Bize de bu beklentileri karşılamak düşer. Bu pırlanta bir kolye ile de olabilir, yüzük ya da küpe ile de. Ancak bu ve buna benzer takılardan biri mutlaka hediye edilmelidir. Unutulmaz bir Sevgililer Günü geçirmek istiyorsanız ama hediye konusunda yardıma ihtiyacınız varsa bunu sakın unutmayın.

Sevgilinize bu yıl 14 Şubat’ta sürpriz yapın ve pırlanta hediye edin. Nasıl mı? Çok kolay… www.siriuspirlanta.com sitemize üye olmanız ve hediyenizi bütçenize orantılı olarak seçmeniz yeterli. Merak etmeyin! Her bütçeye uygun bir alternatif var bu adreste.

Herkes pırlanta alabilir.

Sirius Pırlanta her zaman sevgiden yana… sevgilileri düşünerek 14 Şubat’a özel yapılan kampanyaları ile sevgililerin yüzünü güldürdüğü gibi keselerinide güldürüyor.

Uygun fiyatlı ve göz dolduran pırlanta seçeneklerini size sunuyoruz;

Çiftlerin her sene iple çektiği Sevgililer Günü’nü daha da özel kılmak için evlilik teklifini o güne saklayabilirsiniz. Evlilik teklifi en heyecan dolu anlardan birisi. Bu özel anı, sevgililer gününde yaşayarak daha da unutulmaz ve farklı kılabilirsiniz.
Sevgililer Günü evlenme teklifi için en çok tercih edilen günlerdendir. Pek çok erkek sevdiği kadınla hayatını birleştirmek için bugünü bekler.
Tüm kadınların hayatı boyunca hayalini kurduğu, erkeklerin ayna karşısında prova yapıp soğuk terler döktüğü bu günü daha da romantik kılacağınız bir fırsat kapıda:

Sevgililer Günü!

O’na bu Sevgililer Günü’nde evlenme teklifinin olmazsa olmazı bir tek taş yüzük alın. 

Sirius Pırlanta yaptığı yeni kampanya fırsatlarıyla size bir çok hediye olanakları sağlamakla beraber Sirius Pırlanta’dan yapacağınız 2000 TL ve üzeri tüm alışverişlerde  Pırlanta Sirius Yıldızı Kolyeyi hediye ediyor.

Kampanya Detayları

Pırlantalı Sirius Yıldızı Kolye
  • Kampanya, 2000 TL ve üzeri, siriuspirlanta.com ve Sirius Pırlanta merkez showroomunda yapılan tüm alışverişlerde geçerlidir.
  • Pırlanta Sirius Yıldızı Kolye 925K gümüş kullanılarak, Sirius Pırlanta müşterilerine özel olarak üretilmiştir.
  • Hediye kolyeye zincir dahildir.
  • Kolye üzerinde bir adet 0,01 karat Pırlanta kullanılmıştır.
  • Ürün yükseltme ve değişim işlemlerinde geçerli değildir.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
  • Sirius Pırlanta, kampanya koşul ve tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

DİĞER YAZILAR

Sitrin Diğer Adıyla Para Taşı

Görsel 1: İşlem görmemiş ham sitrin(citrine) Doğada nadir bulunan, özellikleri bakımından çok güçlü taşlardan biri …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.