Ana Sayfa / Yılbaşı Hediyeleri / Sirius Pırlanta Yeni Yıl Kampanyası

Sirius Pırlanta Yeni Yıl Kampanyası

Sirius Pırlanta 2012 Yeni Yıl KampanyasıPırlanta sektörünün öncü markası Sirius Pırlanta, yeni yıl hediyesi alacaklar için %50 indirimli ve pırlanta kolye hediyeli özel bir kampanya hazırladı.
Aralık ayı boyunca devam edecek olan kampanyada, en çok talep gören pırlanta modelleri %50 indirimli olarak satışa sunuluyor. Ayrıca kampanya boyunca www.siriuspirlanta.com adresinden alışveriş yapan herkese ametist taşlı pırlanta kolye hediye ediliyor. Üstelik bu hediye için bir alışveriş limiti de bulunmuyor.

Türkiye’nin en büyük online pırlanta satış mağazalarından birine sahip olan Sirius Pırlanta’da alışverişlerinizi vade farksız 12 aya varan taksitlerle yapabilirsiniz. Üstelik tüm Türkiye’ye kargo ücretsiz ve sigortalı…

Kampanyadaki indirimli ürünler arasında; tek taş yüzük, pırlanta yüzük, pırlanta kolye ve pırlanta bilekliklerden oluşan yüzlerce farklı model bulabilirsiniz.

%50 indirimli yeni yıl kampanyası için acele etmenizde fayda var. Çünkü indirimli ürünler stoklarla sınırlı olarak satışa sunulmaktadır.

İLGİLİ ARAMALAR: altın yüzük modelleri 2012, altın yüzük fiyatları 2012, 2012 altın yüzük modelleri, yılbaşı altın fiyatları, yılbaşı altın hediyeleri, yılbaşı hediyesi altın, altinda yilbasi kampanyasi, 2012 yarım alyans ve tek taş modeller…

DİĞER YAZILAR

Kar ve Pırlanta

Kar ve pırlanta, insana her zaman temizliği, saflığı ve duruluğu anımsatır. Kış mevsiminin en güzel …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.