Ana Sayfa / Yılbaşı Hediyeleri / Yeni Yıl Hediye Kolye

Yeni Yıl Hediye Kolye

Her sene olduğu gibi, yeni yılın yaklaşmasıyla, bütün firmalarda birçok kampanya başlar. Bu kampanyaların bir kısmı indirimler içerirken, bir kısmı da hediyeler verilmesi üzerinedir.

İnsanlar yaptıkları alışverişlerin yanında hediye alma fikrini severler. Önemli olan hediyenin ne olduğundan çok, kıymetli bir şeyin ücretsiz sunuluyor olmasıdır.

Pırlanta alışverişi sırasında hediye kazanmaksa keyif vericidir.

Peki bu nasıl oluyor?

Markalar belli bir tutarın karşılığında yapılan alışverişlere hediye vermektedir. Ancak her alışveriş tutarına, yani ne alınırsa alınsın ürün hediye eden marka çok azdır.

Sadece yeni yıla özel olarak üretilen ve hediye verilen ürünler vardır. Pırlantalı ürünlerin yanında birbirinden farklı şık hediye seçenekleri sunulur.

Pırlantalı ürünlerde kolye, küpe, bileklik, yüzük ve set gibi daha birçok seçenek fazlasıyla mevcuttur. Yılbaşı kampanyalarında şık tasarımların yer aldığı ürünler arasından en çok tercih edilen modeller tektaş ve beştaş yüzüklerdir. Özellikle beştaş yüzükler, son dönemlerde tektaş ile birlikte takılmaya başlanarak, moda olmuştur. Daha sonra hızla yayılan bu moda artan rekabet unsurları karşısında oldukça cezbedici fiyatlara indirilmiştir.

Yeni yıl için düşündüğünüz hediye; kız arkadaşınız, eşiniz, kızınız veya arkadaşınız için olabilir. Akla gelen klasikleşmiş, sıradan hediyeler yerine bir pırlanta seçmek ve hediye etmek iyi bir fikir olacaktır. Bununla birlikte almış olduğunuz ürünün yanında bi

r de ücretsiz kolye kazanabilirsiniz. Elbette bu alışveriş yapacağınız markanın seçimine bağlı olacaktır.

Diyelim ki bir tektaş yüzük aldınız ve bunu kız arkadaşınıza evlenme teklif ederken takdim edeceksiniz, yanında size bir de hediye kolye veriliyor. Kazanmış olduğunuz bu hediye kolyeyi de annenize, kız kardeşinize veya dilediğiniz birine verebilirsiniz. Buna, bir taşla iki kuş vurmak diyebiliriz. Tek bir ödemeyle, iki ürün almış oluyorsunuz. Yılbaşı zamanı buna benzer kampanyaları takip ederseniz, işinize yarayacak birçok alternatifi bulabilirsiniz.

Mücevher markalarından kampanya dönemlerinde beklenen özel indirim oranları veya hediye çeki, ücretsiz ürün gibi etkinliklerdir. Üstelik her alışverişinizde tutar ne olursa olsun; hediye kolye, bileklik veya küpe kazanmak oldukça cezbedici olabiliyor.

Sevdiğiniz insanlara, mutlu güzel bir yıl geçirmenizi dileriz.

DİĞER YAZILAR

Yeni Yıl Hediyesi

Yeni yıl hediyesi seçmek artık eskiye göre çok daha kolaylaştı. Yeni yıl hediyesi almak için …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.