Ana Sayfa / Kampanyalar ve İndirimler / Sirius Pırlanta Sevgililer Günü Kampanyası

Sirius Pırlanta Sevgililer Günü Kampanyası

Sevgililer Günü Sonsuzluk KolyesiSevgililer Günü Kampanyası kapsamında yüzlerce üründe %50 indirim uygulayan Sirius Pırlanta, gösterilen yoğun ilginin devam etmesiyle kampanyayı 3 Mart‘a kadar uzatma kararı aldı.

Sevgililer Günü Kampanyası‘nda tektaş yüzük, pırlanta yüzük, pırlanta kolye, pırlanta küpe ve bileklik gibi her zevke ve bütçeye hitap eden yüzlerce pırlanta modeli yer alıyor. 0.05, 0.10, 0.20, 0.30, 0.40 ve 0.45 karat büyüklüklerinde özel olarak fiyatlandırılmış 6 farklı pırlanta tektaş yüzük modelinin de bulunduğu kampanyada tektaş yüzük fiyatları 349 TL’den başlıyor.

Birçok banka ile anlaşmalı olarak çalışan Sirius Pırlanta, kampanya kapsamındaki ürünlerde vade farksız 12 aya varan taksit, nakit ödemede ise %5 ekstra indirim uyguluyor. Ayrıca kampanya döneminde alışveriş yapan herkese “Pırlanta Taşlı Sonsuz Aşk Kolyesi” hediye ediliyor.

Sirius Pırlanta Sevgililer Günü fırsatlarını yakalamak için acele etmekte fayda var. Çünkü %50 indirimli olarak satılan modeller stok adetleri ile sınırlı olarak satışa sunulmuştur.

İncelemek için tıklayınız: İndirimli Pırlanta Modelleri

İLGİLİ ARAMALAR: tek taş alyans birleşik modelleri, alyansla birleşik tektaş, birleşik yüzükler, tek taşla birleşik alyanslar, alyans tektaş birleşik fıyatları, sevgililer günü hediyeleri tek taş, tektaş alyans birleşik yüzükler, alyans yüzük fiyatları…

DİĞER YAZILAR

Sirius Pırlanta dan Sevgililer Gününe Özel Kalbimdeki SEN Koleksiyonu

Sirius Pırlanta ailesi olarak herkesin pırlantası olsun istiyoruz. 2019 yılında Sevgililer Günü ‘ne özel yaptığımız …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.