Ana Sayfa / Genel / Tektaş Yüzük Ve Beştaş Yüzüğün Birlikte Kullanımı

Tektaş Yüzük Ve Beştaş Yüzüğün Birlikte Kullanımı

Beştaş yüzükler son derece gösterişli takılardır. Her taşı da farklı bir anlam taşımaktadır. Genellikle aşk, sadakat, huzur, mutluluk ve bereketi temsil eden beştaş yüzük modelleri, alyans olarak da kullanılmaktadır.  Tektaş yüzüğün montürü beştaş yüzüğe göre daha yüksekte durması daha hoş bir görüntü verir. Tektaş yüzüğün her zaman beştaşlı yüzükten karat olarak daha büyük olmalıdır gösteriş acısından.

 

Yüzüklerde kullanılan pırlanta taş sayısı arttıkça yüzüğün gösterişi de artmaktadır. Tektaşın zarafeti farklıdır ancak pırlanta beştaş yüzüğün de ihtişamı vardır. Kimi kadınlar tektaş yüzükle beştaş yüzüğü ayrı ayrı kullansa da ikisini birlikte kullanmak isteyen kadınların da olduğu bilinen bir gerçektir. Peki, tektaş yüzük ve beştaş yüzüğün birlikte kullanımı nasıldır? Tektaş ve beştaş yüzükler aynı parmakta birlikte kullanılmalıdır. Evlilikte sol elin yüzük parmağına hem tektaş hem de beştaş yüzük takılmalıdır. Beştaş yüzükteki pırlana taşların büyüklüğünün tektaş yüzükteki pırlanta taştan büyük olmaması gereklidir. Aksi takdirde tektaşın ihtişamına gölge düşmekte ve tektaş yüzüğün kullanılmasının bir anlamı kalmamaktadır. Hem tektaş hem de beştaş yüzükler Sirius Pırlanta’nın online satış sitesinden güvenli bir şekilde satın alınabilmektedir.

DİĞER YAZILAR

E-Ticaret Sitelerinde Güvenlik

Soru: Internette güvenlik nedir? Cevap: Internet üzerinden alışverişlerde güvenlik en önemli aşamadır. E-Ticaret’te alıcı, satıcıyı …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.