Ana Sayfa / Kampanyalar ve İndirimler / Yeni Yıl Kampanyası

Yeni Yıl Kampanyası

Yeni Yıl geliyor. 2017’i bitirmemize bir ay kaldı sayılır. Çoğu kişi yeni yıl için hediye araştırmasına başladı. Hal böyle olunca, elbette firmalarda indirimli fiyatlar belirleyip, kampanyalar düzenliyor.

Mücevher firmaları da yılsonu dönemlerinde etiket fiyatları üzerinden, büyük oranlarda indirime giderek, daha çok tüketiciye ulaşmayı hedefliyor.

Sevdiklerinize alabileceğiniz birbirinden şık mücevher seçeneklerine, Google veya diğer arama motorlarına, aradığınızı yazarak ulaşabilirsiniz.

Hediye Seçimi

Almayı düşündüğünüz bir pırlanta, zümrüt, yakut, safir veya diğer değerli taşlardan biri olabilir. Bütün bunların çok pahalı olduğunu düşünüyorsanız, yeni yıl kampanyaları sizin için bir fırsat!

İstediğiniz ürünü bu dönemde, bütçenizi sarsmadan avantajlı olarak satın alabilirsiniz. Dilerseniz kızınıza veya eşinize ya da sevgilinize şık bir kolye alabilirsiniz. Pırlanta bir yüzükte tercih edebilirsiniz. Hatta göz alıcı bir beştaş yüzükte alabilirsiniz.

Seçmiş olacağınız her ürün bu dönemde, normal etiketi üzerinden, ciddi oranlarda indirime girer. Sene içinde belki de bütçenizi aşan, pırlantalı yüzlerce ürün yılbaşı kampanyası zamanı neredeyse yarı yarıya düşmektedir.

Belki de evlenme teklif etmeyi düşünüyordunuz ama fiyatlardan dolayı bunu ertelediniz. İşte şimdi bir şansınız var. Bütçenizi sarsmadan, indirimleri araştırarak, sevdiğiniz kadına anlamlı ve sade bir tektaş yüzüğü, yılbaşı indirimi kapsamında satın alabilirsiniz.

Mezuniyet hediyesi olarak safir ve pırlanta taşlı bir bilekliği kızınıza armağan edebilirsiniz. Anneniz için inci kolye veya inci küpe düşünebilirsiniz. Dilerseniz yadigar bir mücevher olan elmas yine sizin için farklı ve etkileyici bir hediye seçeneği olabilir.

Pırlanta kar tanesi kolye özellikle kışı ve yeni yılı andırdığı için düşünülebilir. Ayrıca zümrüt ya da yakut setlerden yana da tercihinizi yapabilirsiniz.

İlla birine hediye etmenize gerekte yok, kendinizi de ödüllendirmenin zamanı gelmedi mi? Pırlanta sizin için kendinize alabileceğiniz ideal bir hediye olacaktır.

Günümüzde vakit çok değerli… Mağazaları gezerek kaybedeceğiniz saatler yerine internet üzerinden pırlanta, mücevher satışı yapan online satış sitelerini ziyaret edebilir, hem modeller, hem de fiyatlar hakkında çabucak bilgi edinebilirsiniz.

Pırlanta alırken dikkat etmeniz gereken, öncelikle ürünün sertifikalı olması, size vaat edilen özellikleri taşıması ve sitenin güvenilirliğidir.

 

DİĞER YAZILAR

Sirius Pırlanta dan Sevgililer Gününe Özel Kalbimdeki SEN Koleksiyonu

Sirius Pırlanta ailesi olarak herkesin pırlantası olsun istiyoruz. 2019 yılında Sevgililer Günü ‘ne özel yaptığımız …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.