Ana Sayfa / Kampanyalar ve İndirimler / Enflasyonla Top Yekün Mücadele

Enflasyonla Top Yekün Mücadele

Enflasyonla Topyekûn Mücadele’ye Sirius Pırlanta’dan Destek!

Enflasyonla Topyekûn Mücadele Nedir?

Hazine ve Maliye Bakanlığı’mız tarafından açıklanan Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’na göre 1 Ağustos 2018 tarihinden itibaren yıl sonuna kadar tüm sektör ve firmalara en az %10 oranında bir indirim çağrısı yapılmıştır. Dengeleme süreci başlatılmış ve enflasyon yükselişini engellemek için planlanan bir uygulama olan  enflasyonla mücadele seferberliğine gıda,otomotiv,sağlık,tekstil,sigorta ve mobilya gibi mücevherat sektörü de destek vermektedir. Programın tanıtımının yapıldığı ” enflasyonlamucadele.org.tr ” sitesinden indirim kampanyasına katılan firmaları aynı zamanda dernek,oda ve şirket açıklamalarıyla programa desteklerini ilan ettiklerini görebilirsiniz.

Türkiye kuyumculuk sektöründe 25 yıllık tecrübesiyle Sirius Pırlanta da Enflasyonla  Topyekün Mücadeleye destek veriyor. Şirketimiz, yapılan seferberlik kapsamında seçili ürünlerde %45+%10   indirimi uygulamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Bu kapsamda Enflasyonla Topyekün Mücadele etiketli pırlanta mücevherat ürünlerinde  %45  indirime ek  %10 indirim fırsatı sunulmaktadır.
  • Kampanyanın bitiş tarihi 31.12.2018’dir.
  • Kampanya dahilindeki ürünlerimize siriuspirlanta.com/kategori/enflasyonla-mucadele-kampanyasi/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.
  • Kampanya dahilindeki ürünler güncel stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.
  • Bu kampanyaya dahil ürün fiyatları ve tüm indirimler Sirius Pırlanta internet sitesi ve Sirius Pırlanta İstanbul Merkez Showroom’unda geçerlidir.
  • Sirius Pırlanta kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

DİĞER YAZILAR

Sirius Pırlanta dan Sevgililer Gününe Özel Kalbimdeki SEN Koleksiyonu

Sirius Pırlanta ailesi olarak herkesin pırlantası olsun istiyoruz. 2019 yılında Sevgililer Günü ‘ne özel yaptığımız …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.