Ana Sayfa / Evlilik Hazırlıkları / Evlilik Teklifi Öncesi İlk Hazırlıklar

Evlilik Teklifi Öncesi İlk Hazırlıklar

Son derece detaylı ve güzel planlamış evlilik tekliflerinden sonraki yazılarda fazlasıyla bahsedeceğimiz için önceliği teklif öncesinde dikkat etmeniz gereken önemli noktalara ayırmak istedik. Tabi ki sonrasında sade bir teklif önerimiz de olacak.
Hayatınızı birleştirmek istediğiniz insanı seçmek en zor kısmıydı zaten. Bundan sonrası hazır hissettiğinize inandığınız ve doğru olduğunu düşündüğünüz bir zaman aralığında bu teklifi yapmanıza kalıyor.
Öncelikle kız arkadaşınızın zevkini bilmeniz gerekiyor ki buna göre tektaş pırlanta mı yoksa daha farklı bir yüzük modeliyle mi karşısına çıkacağınızı belirlemelisiniz. Sonrasında parmak ölçüsünü öğrenmelisiniz. Evlenme teklif ettiğiniz yüzüğün kız arkadaşınızın parmağına uymaması o romantik anı bozabilir ve bu riske girmemek için bu konuya dikkatle yaklaşmalısınız.
Bunun için kız arkadaşınızın yüzük parmağında daha önce gördüğünüz bir yüzüğü ödünç alabilirsiniz. Tabi sürprizi bozmak istemiyorsanız o fark etmeden yerine koymalısınız. Bunu yapamıyorsanız sevgilinizin yakın ve sır tutabilen bir arkadaşından yardım almanızı öneririz.
Geriye bütçenize ve kız arkadaşınıza en uygun bulduğunuz yüzüğü bulup, parmak ölçüsüne göre almanız kalıyor. Bunun için Sirius Pırlanta’yı ve kampanyalarını takip etmenizi öneririz.
Yüzüğünüzü aldıktan sonra onu kız arkadaşınızın bulamayacağı bir yerde saklayarak doğru zamanı kollamalısınız. O özel an için size ilk önerimiz birlikte gitmekten hoşlandığınız bir restoranı ya da sıkça kullandığınız bir yürüyüş rotasını tercih etmeniz olacaktır. Karşısında dizlerinizin üzerine çökün, gözlerinin içine bakarak teklifinizi yapın. Sıradan bir gün geçireceğinizi düşünen kız arkadaşınız bu sürpriz karşısında size hayır diyemeyecektir.

DİĞER YAZILAR

pırlanta yüzük modelleri

Pırlanta Taşlı Çiçek Yüzük

Sevgilinize yüzük seçiminde, klasik modeller dışında bazen farklı arayışlara ve zevklere yönlenmek isteyebilirsiniz. Fantezi Pırlanta …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.