Ana Sayfa / Evlilik Hazırlıkları / Söz Yüzükleri

Söz Yüzükleri

Söz yüzükleri, sevilen kişiyle birlikteliğin evlilik kararı alınmasının ardından geleneklere göre ailelerin, akrabaların, arkadaşların ve diğer sevilen insanların bir arada olduğu bir toplulukta takılan yüzüktür. Bu yüzük, iki kişinin evlilik üzerine birbirlerine söz vermesidir ve belki de hayatın en önemli yüzükleri arasında gelmektedir. Konukların tüm dikkati, takılan yüzükte olmaktadır. Bu nedenle ailenin ve diğer sevilen insanların gözü önünde evliliğe ilk adım atılan bu günde en önemli detay, söz yüzüğünün görünümü olmaktadır. Bu nedenle söz yüzüğü önemlidir. Söz yüzüklerinin farklı tasarımları vardır. Bu yüzükler erkek ve kadınlar için farklı şekillerde tasarlanmaktadır. Özelikle kadınlar için tektaş yüzük modelleri söz yüzüğü olarak takılabilmektedir. Ancak pırlanta taşlarla süslü söz yüzüklerinin de takılması mümkündür. Bu yüzüklerin tüm çeşitlerini Sirius Pırlanta’nın online satış sitesinde görmek mümkündür.

 

Söz yüzükleri seçilirken detaylara dikkat edilmelidir ve iki tarafın da zevkine uygun bir model üzerinde anlaşılmaya çalışılmalıdır. Söz yüzüklerinin altın, gümüş, beyaz ya da pırlanta taşlı olanlar arasından seçilmesi söz konusu olabilmektedir. Ayrıca klasik ve narin bir model ya da  modern bir tasarım arasından seçim de yapılabilmektedir. İri ya da küçük taşlı, sıralı taşlı pırlantalı yüzükler de söz yüzüğü olarak tercih edilebilmektedir. Günümüzde çok farklı metal materyalden söz yüzüğü tasarlanmaktadır. Ancak pırlanta taşlı söz yüzüklerinin ışıltısının göz alıcı olduğu unutulmamalıdır. Sirius Pırlanta, birbirinden şık ve zarif söz yüzüğü modellerini sunmaktadır.

DİĞER YAZILAR

pırlanta yüzük modelleri

Pırlanta Taşlı Çiçek Yüzük

Sevgilinize yüzük seçiminde, klasik modeller dışında bazen farklı arayışlara ve zevklere yönlenmek isteyebilirsiniz. Fantezi Pırlanta …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.