Ana Sayfa / Genel / Yeni Doğan Bebeğe Takı Takılır Mı?

Yeni Doğan Bebeğe Takı Takılır Mı?

Kuşkusuz insan hayatındaki en önemli olaylardan birisi bir bebeğin dünyaya gelmesidir. Bebek doğar doğmaz da akraba ve arkadaşlardan hediyeler gelmektedir. Peki, yeni doğan bebeğe takı takılır mı? Bu soruya verilen cevap şüphesiz evet olmaktadır. Yeni doğan bebeğe künye,  küpe ya da yakasına nazar boncuğu ve dua gibi simgeler takılabilmektedir. Bu hediyeler gümüş, altın ya da pırlanta olabilmektedir ve içlerinden en özeli de pırlantadır. Çünkü pırlanta benzersizdir. Ancak bu, altın ya da gümüş hediyenin değersiz olduğu anlamına gelmemektedir. Çünkü hediyenin maddi değerinden çok manevi değeri önemlidir. Pırlanta, altın ya da gümüş bileklikler, bilezikler, bebek iğneleri, emzik, kız ve erkek çocuk künyesi, çocuk küpesi gibi birbirinden farklı tasarımlar yeni doğan bebeğe hediye edilebilmektedir. Bu hediye tasarımları da en kolay bir şekilde Sirius Pırlanta’nın online satış sitesinden temin edilebilmektedir.

 

Yeni doğan bebeğe takı takılır mı denilirken internet üzerinden de hediye siparişi verilmesi söz konusudur. Sirius Pırlanta, tüm ürünlerinde olduğu gibi bebeklere özel olarak tasarlanan ürünleri de sertifikası ile sunmaktadır. Ayrıca online satış sitesi de güvenlik sertifikasına sahiptir. Dolayısı ile sipariş verilirken girilen kişisel bilgilerin başkalarının eline geçmesi mümkün değildir. Çünkü bu bilgiler herhangi bir yerde depolanmamaktadır. Sirius, 3D güvenlik sistemi ile alışveriş yapma avantajını sunmaktadır. Bu sistem sayesinde alışveriş yapılırken kullanıcıya ait cep telefonu numarasına ilgili tarafından şifre gelmektedir. Bu şifrenin girilmesi ile alışveriş tamamlanabilmektedir. Böylece bebek için hediye güvenli bir şekilde satın alınabilmektedir.

DİĞER YAZILAR

E-Ticaret Sitelerinde Güvenlik

Soru: Internette güvenlik nedir? Cevap: Internet üzerinden alışverişlerde güvenlik en önemli aşamadır. E-Ticaret’te alıcı, satıcıyı …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.