Ana Sayfa / Evlilik Hazırlıkları / Çalışan Sevgiliniz Varsa Bu Teklif Tam Size Göre!

Çalışan Sevgiliniz Varsa Bu Teklif Tam Size Göre!


Kız arkadaşınıza yapacağınız evlenme teklifi, onun senelerce anlatmaktan sıkılmayacağı anlardan bir tanesi olacağı için yapacağınız sürpriz üzerinde zaman harcamalısınız. Ancak sürprizinizi düşünürken seçiminizi kesinlikle ve kesinlikle kız arkadaşınızın doğasına, karakterine, yaşam biçimine ve zevklerine uygun olmasını göz önünde bulundurmalısınız. Bunları düşünerek en klasik evlenme teklifini ya da en ilginç evlenme teklifini seçebilirsiniz.
Örneğin; çok sakin yapıda, kalabalıklarda rahat edemeyen, çekingen bir kız arkadaşınız varsa onu normal bir zamanda asla gitmeyi tercih etmeyeceğiniz, birçok nedenle öyle bir ortamda olmak zorunda kaldığınızda da rahat edemeyeceğiniz, kalabalık ve gösterişli bir mekanda bu teklifi yapmamanızı öneririz. Sırf teklif yapacaksınız diye kız arkadaşınızın asla rahat etmeyeceği bir yere onu götürmek hiç doğru olmaz.
Teklifinizde doğal, samimi, içten olmalısınız. Zoraki yapılan herhangi bir şey karşı tarafın kararlarını etkilemesi oldukça muhtemeldir.
Her ne şekilde teklifinizi yaparsanız yapın tek amacınız sevdiğiniz kadına onu ne kadar çok sevdiğinizi, hayatınızı onunla birleştirmek istediğinizi romantik bir dil ile söylemeniz olmalıdır.
Bu noktada size bir diğer evlenme teklifi önerimiz çalışan kız arkadaşı olanlar için geliyor. Eğer sevgiliniz çalışıyorsa, onun seveceği çiçeklerden güzel bir buket hazırlatın. Yollayacağınız buketin içine kendi el yazınız ile “Benimle evlenir misin?” mesajını yazıp çiçeğe iliştirin. Yanına da teklifinizi tamamlayacak en önemli parça olan tek taş yüzük koymayı unutmayın. Size önerimiz bu teklifinizin hazırlığına çiçekçiyle girişmeniz çünkü buketin sevgilinize ulaştığından sizi haberdar etmesi ve sonrasında kız arkadaşınızın cevabını duymak için onu aramanız çok önemli.
Teklifiniz illa ki şaşalı bir şekilde, pahalı hediyeler veya süslü sözlerle göstermeye gerek yok. Kendiniz gibi olmanız, hem teklifinizi size özel kılacak, hem de inandırıcılık konusunda kız arkadaşınızı daha çok etkileyecektir!

DİĞER YAZILAR

pırlanta yüzük modelleri

Pırlanta Taşlı Çiçek Yüzük

Sevgilinize yüzük seçiminde, klasik modeller dışında bazen farklı arayışlara ve zevklere yönlenmek isteyebilirsiniz. Fantezi Pırlanta …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.