Ana Sayfa / Evlilik Hazırlıkları / Erkekler İçin Alyans Çeşitleri

Erkekler İçin Alyans Çeşitleri

Hayatın en özel kadını bulunduğunda şüphesiz evlilik teklifi yapılarak bir ömür boyu bu kadınla birlikte geçirmek, dünyanın en güzel yaşantısına sahip olmak mümkün olabilmektedir. Evlilik teklifi yapıldıktan sonra nişan töreni için hazırlık yapmak gereklidir. Bu törende de mutlaka alyans takılmalıdır. Hem erkek hem de kız, nişanın bir işareti olarak alyans takmaktadır. Peki, erkekler için alyans çeşitleri nelerdir? Erekler için birbirinden farklı alyans modelleri vardır. Onlarca model arasından en yakışanın satın alınmasının yanı sıra model olarak da yıllarca geçerliliğini koruyanı tercih etmek önemlidir. Çünkü alyans en uzun süren takıların başında gelmektedir. Üstelik günün her anında takılan özel aksesuarların da başında gelmektedir. Sirius Pırlanta, birbirinden özel erkek alyans çeşitleri sunarak en şık bir alyansa sahip olunmasını sağlamaktadır.

 

Erkekler için alyans çeşitleri olarak çok sayıda seçenek yer almaktadır. Geleneksel modellerin yuvarlak hatlı, düz ve motifsiz alyanslardan oluştuğu bilinmektedir. Çiftler artık geleneksel alyans modellerini pek fazla tercih etmemektedir. Modern tasarımlı alyanslar ise sayısız motif seçeneği sunmaktadır. Bu alyanslar genellikle beyaz altın ve platinden tasarlanmaktadır. Erkekler geniş alyansları tercih etmektedir. Geniş alyanslarda iki ya da üç bant yer almaktadır ve bu bantlar alyanslara daha şık bir görünüm kazandırmaktadır. Erkek  alyans modellerinin daha sade olduğu bilinmelidir. Ancak ne tür bir alyans seçilirse seçilsin mutlaka gelinin alyans modeli ile uyumlu olmak zorunadır. Sirius Pırlanta, hem erke hem de bayan alyanslarda en son trend tasarımlara yer vermektedir.

DİĞER YAZILAR

pırlanta yüzük modelleri

Pırlanta Taşlı Çiçek Yüzük

Sevgilinize yüzük seçiminde, klasik modeller dışında bazen farklı arayışlara ve zevklere yönlenmek isteyebilirsiniz. Fantezi Pırlanta …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.