Ana Sayfa / Evlilik Hazırlıkları / Nişan Yüzükleri

Nişan Yüzükleri

Nişan yüzükleri alyanstır ve alyanslar ilişkinin resmiyete döküldüğünü gösteren en önemli simgedir. Bu nedenle nişan yüzüğünün seçimi de önemlidir. Bu önemli takının çok sayıda tasarımı vardır ve bunların arasından çiftin ortak beğenisinin bulunması önemlidir. Nişan yüzüğü seçilirken zevklerin yanı sıra, parmakta rahat bir şekilde taşınabilmesi de önemlidir. Bunun yanı sıra alyansın genişliğinin parmağa uygun olması da önem taşımaktadır. Yüzük parmağa dar gelirse büyük rahatsızlık duyulması kaçınılmazdır. Yüzüğün ölçüsünün doğru bilinmesi gerekmektedir. Ayrıca nişan yüzüğünün desen ve modelinin hem kadın hem de erkek için zevke uygun olmasına özen gösterilmelidir.

 

Nişan yüzükleri özellikle gelin adayı tarafından tektaş pırlantanın bulunduğu parmağa takılacaksa tektaşın ışıltısını yok etmemesine dikkat edilmelidir. Yüzükte taş varsa bu taşlar, tektaş pırlantadaki taştan büyük olmamalıdır. Nişan yüzüğü alırken farklı yerlere de sorup fikir edinmek isteyebilirsiniz ancak bu, zahmetli bir süreçtir. Sirius Pırlanta,birden fazla modeli bünyesinde barındırarak bu zahmetli sürecin çok kolay bir hale gelmesine yardımcı olmaktadır. Sirius, birbirinden şık ve zarif nişan yüzüğü modellerini bünyesinde bulundurmaktadır. Ayrıca bu modellerin tamamı avantajlı fiyatlarla evlenecek olan gençlerin beğenisine sunulmaktadır.

DİĞER YAZILAR

pırlanta yüzük modelleri

Pırlanta Taşlı Çiçek Yüzük

Sevgilinize yüzük seçiminde, klasik modeller dışında bazen farklı arayışlara ve zevklere yönlenmek isteyebilirsiniz. Fantezi Pırlanta …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.