Ana Sayfa / Kampanyalar ve İndirimler / Maximum Mobil Kullanıcılarına Sirius Pırlanta’da %15 İndirim

Maximum Mobil Kullanıcılarına Sirius Pırlanta’da %15 İndirim

  • Kampanya 1 Nisan-30 Nisan 2018 tarihleri arasında Maximum Mobil kullanıcılarının İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard) ve Bankamatik Kartları ile yapacakları alışverişlere özel, siriuspirlanta.com ve Sirius Pırlanta Merkez Showroom’unda mevcut kampanyalar da dahil olmak üzere, yüzük ölçme aparatı hariç tüm ürünlerde geçerlidir.
  • Kampanyadan faydalanmak üzere kullanacağınız indirim kodunu almak için Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya katılmanız gerekmektedir.
  • İndirim kodu tek kullanımlık olup, 01 Haziran 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır. İndirim kodu, Sirius Pırlanta internet sitesinde, üye girişi sonrasında ödeme ekranındaki “Promosyon Kodu” alanına girilerek kullanılabilecektir. İndirim kodu diğer hediye çeki ve Sirius Pırlanta müşteri puanları ile birlikte kullanılamaz.
  • İş Bankası ve Sirius Pırlanta kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Maximum Mobil Kullanıcılarına Sirius Pırlanta’da %15 İndirim:

Maximum Mobil Kullanıcılarına Sirius Pırlanta’da %15 İndirim Kampanyası; Maximum Card kullanıcılarıyla birlikte, hem Mercedes Card, hem de Maximiles Card kullanıcılarını da kapsamaktadır. Sirius Pırlanta’nın sitesine girerek, size özel promosyon kodu ile %15 indirimden yararlanabilirsiniz. Benzersiz ayrıcalıklardan yararlanmak ve birbirinden değerli ürünlerimizi uygun fiyatlarla satın almak için www.siriuspirlanta.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Aynı zamanda yapacağınız alışverişlerin tümünde ürünlerimiz sertfikalı ve sigortalı olarak gönderilmektedir. Ürünlerimizin hepsinde istenilen taş ve altın değişiklikleri yapılabilmekte, özel siparişleriniz üretilebilmektedir. Özel siparişleriniz ve koleksiyonlarımız için detaylı bilgiyi edinmek için bize “canlı destek” hattımızdan veya 0212 527 77 99 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Yaza yaklaştığımız bu dönemde %55’e varan indirimlerin olduğu “Bahar Kampanyası”ndan da yararlanabilirler. Maximum Card kullanıcılarına özel %15 indirim ayrıca tüm kampanyalarla da birleştirilebilir. Seçtiğiniz kampanyalı bir üründe de promosyon kodunuzu kullanabilir ve indirim oranınızı daha çok yükseltebilirsiniz.

Kampanyaya “yüzük ölçü aparatı” hariç, Sirius Pırlanta’da ki bütün ürünler dahildir. Bu özel kampanya nisan ayı boyunca devam edecektir. Pırlanta ve bütün mücevherlerde yer alan özel fırsatları, www.siriuspirlanta.com adresinden takip edebilirsiniz.

Ayrıca bütün ürünler üç yıl boyunca bakım, yüzüklerde de ölçü garantisi altındadır. Ürünlere özel dönemsel fırsatlardan faydalanmak için sitemize üye olarak siparişinizi verebilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz, Çemberlitaş’ta bulunan Sirius Pırlanta showroom’unu da hafta içi saat: 09:00-18:30 ile cumartesi 09:00-16:00 saatleri arasında  ziyaret edebilirsiniz.

DİĞER YAZILAR

Sirius Pırlanta dan Sevgililer Gününe Özel Kalbimdeki SEN Koleksiyonu

Sirius Pırlanta ailesi olarak herkesin pırlantası olsun istiyoruz. 2019 yılında Sevgililer Günü ‘ne özel yaptığımız …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.